Şehidin intikamı alındı

Söylediği "Sen benden gittin gideli" türküsüyle Türkiye'yi ağlatan astsubayı şehit eden teröristler, F-16'lar tarafından imha edildi

Giriş Tarihi: 11.9.2015
Şehidin intikamı alındı
Elindeki sazıyla asker ocağında "Sen benden gittin gideli" türküsünü söyleyen ve tüm Türkiye'yi gözyaşlarına boğan şehit Astsubay Kenan Ceylan'ın intikamını bordo bereliler aldı. Şemdinli'de hain pusularla şehit Astsubay Ceylan ile birlikte 2 askeri daha şehit eden teröristlerin izini bırakmayan bordo bereliler, gece gündüz aralıksız yürüttükleri arama faaliyetlerinde neticeye ulaştı. Ormanlık alanda 3'ü kadın 7 kişilik terörist grubu yakalayan bordo bereliler, teröristlerin yerini işaretleyerek F-16'ların tam isabetle teröristleri etkisiz hale getirmesini sağladı. 24 Ağustos 2015'te Şemdinli Tekeli bölgesinde yola el yapımı patlayıcı döşeyen teröristler, Astsubay Üstçavuş Kenan Ceylan ve Piyade Er Ahmet Bıçakçı'yı şehit etmişti. Çatışmaya girmekten korkan teröristler, bölgede ya uzaktan tuzaklı patlayıcılarla saldırıyor ya da saklandıkları yerden uzun namlulu tüfeklerle ateş açıyorlardı. Astsubay Kenan Ceylan'ı 20 günlük yeni görev yerinde şehit eden teröristler, yine Tekeli bölgesinde operasyonlar devam ederken uzaktan açtıkları ateşle saldırdı. 2 Eylül'de gerçekleşen bu sinsi saldırıda da Piyade Er Batıkan Avcı şehit olmuştu.
Söylediği türküyle herkesi ağlatmıştı

Şemdinli
Tekeli'de şehit düşen Astsubay Üstçavuş Kenan Ceylan, şehit olmadan önce çektiği bir video ile tüm Türkiye'yi ağlatmıştı. Ceylan üzerindeki üniforması ve eline aldığı bağlama ile "Sen benden gittin gideli" türküsünü söylemişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehidin intikamı alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN