Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk lı protestodan rahatsız oldular

Teröre karşı kardeşlik sloganı ile Ankara'da Türk ları ile PKK'yı protesto edecek olan esnaf ve STK temsilcilerin yürüyüşüne bütün toplumsal olaylara muhalifliği ile bilinen Tabipler Odası ve Mimarlar Odası katılmadı.

Giriş Tarihi: 17.9.2015 12:05 Güncelleme Tarihi: 17.9.2015 14:36
Türk Bayraklı protestodan rahatsız oldular
ve 'nin kurucuları arasında yer aldığı 'Barış Bloku' Ankara'da düzenlenecek teröre tepki yürüyüşüyle ilgili Türk Bayrağı'na karşı bölücü bir açıklamaya imza attı. Açıklamada Türk Bayrağı taşımanın, ev ve iş yerine asılmasının toplumda kutuplaşma yaratacağı öne sürülerek "Toplumsal sorunlar fetişizmiyle çözülmez" denildi.

TTB VE TMMOB YİNE KARŞI ÇIKTI

Sözde 'barış' için HDP ve CHP'li milletvekilleri, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB,) Türk Tabibler Birliği (TTB) ve Gezici'lerin kurduğu 'Barış Bloku' Türkiye'nin teröre karşı tek yürek olmasına tahammül edemedi. PKK'nın güvenlik güçleri ve sivillere yönelik katlimamını görmezden gelen 'Barış Bloku' TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan çağrı ile Ankara'da bugün yapılan dev yürüyüş öncesi skandal bir açıklamaya imza attı. 'Bayrağını al gel' sloganı üzerine vatandaşların Türk bayrakları ile yürümesine, tepki gösteren 'Barış Bloku' ev ve işyerlerine asılanTürk bayraklarının toplumu kutuplaştırdığını öne sürdü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Bayraklı protestodan rahatsız oldular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN