Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da e büyük !

İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Tümay Özgür ve Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı İlkay Gül, kulede nöbet tutan in annesiyle telefonda konuşarak bayramını kutlarken, Mehmetçiğin de annesiyle görüşmesini sağladı. Görüşme sırasında duygusal anlar yaşandı.

Giriş Tarihi: 25.9.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 25.9.2015 11:03
Ağrı'da askere büyük sürpriz!
Ağrı İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Tümay Özgür ve İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı İlkay Gül, kent merkezine bağlı Cumaçay köyündeki Cumaçay Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaret etti. Cumaçay köyünün sakinleri ve çocukları da karakola gelerek komutanların ve askerlerin bayramlarını kutladılar.


KULE NÖBETİNDEKİ ASKERE SÜRPRİZ

İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı İlkay Gül, kulede nöbet tutan asker Jandarma Er Hakan Öküzcü'nün annesini arayarak bayramını kutladı. Gül, daha sonra telefonu Öküzcü'ye vererek annesiyle görüşmesini sağladı. Annesiyle konuşurken duygusal anlar yaşayan Öküzcü, telefon görüşmesinin ardından Gül'e teşekkür etti. Albay Özgür, daha sonra askerle yemek yiyerek, bir süre sohbet etti. Yemek sonrası askerler, komutanlarıyla masa tenisi ve satranç oynadı. Karakolda incelemelerde bulunan Albay Özgür, beraberdekilerle daha sonra karakoldan ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağrı'da askere büyük sürpriz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN