Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sıddık Filiz'in alay konusu olan tweetleri

Giriş Tarihi: 3.10.2015 13:32 Güncelleme Tarihi: 3.10.2015 14:15
Sıddık Filiz'in alay konusu olan tweetleri

Paralel polislerin avukatlığını yapan Sıddık Filiz, Tahşiye kumpası dosyasından tahliye olan Selçuk Ocaktan’ın serbest kalacağını Mehmet Baransu’nun rüyasında gördüğü, üstelik bu rüyada Peygamber Efendimizin de bulunduğunu iddia etti.


KAMYONA BİNDİRDİLER STADA GETİRDİLER
Samanyolu Televizyonu'ndaki Peygamber Efendimizin kamyona bindirilmesi ve Fethullah Gülen'in Peygamberimizin Arena Stadı'ndaki Türkçe Olimpiyatları'na geldiği iddiası ardından paralel yapıya yakın isimler bu kez de Peygamberimizi bir mahkemenin verdiği tahliye kararına alet ettiler.

BİRLİKTE TAVAF YAPTILAR
Paralel polislerin avukatı Sıddık Filiz Tahşiye kumpasındaki tahliyelerin Mehmet Baransu'nun rüyasında görülmesi ardından gerçekleştiğini iddia etti. Sosyal medyadaki twettır hesabı üzerinden Baransu ile Kurban Bayramı vesilesi ile yaptığı görüşmeye ilişkin bazı detayları açıklayan Sıddık Filiz'in, alay konusu olan tweetlerinde Peygamber Efendimizin Mehmet Baransu ile tavaf yaptığı bile yazılı. Peygamber güya Baransu'nun üst ihramını isteyip onu çok şaşırtmış…

BARANSU'YU EVLİYA GİBİ GÖRÜYORLAR

Avukat filiz'in kamuoyuna vermeye kalkıştığı mesaja bakılırsa Mehmet Baransu öyle bir müvbarek adamki tahliyeleri bile önceden bilebiliyor.Samanyolu Televizyonu'ndaki bir dizide daha önce Peygamberimiz kamyona bindirilirken bir sahne çekilmiş büyük tepkilere sebep olmuştu. Fethullah Gülen ise Arena Stadı'nda geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen Türkçe Olimpiyatları'na Pygamberimizin de geldiğini iddia etmişti.

İŞTE SIDDIK FİLİZ'İN ALAY KONUSU OLAN TWİTTER PAYLAŞIMLARI:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıddık Filiz'in alay konusu olan tweetleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN