Türkiye'nin en iyi haber sitesi

i ist ilan etti

Hürriyet Gazetesi Yazarı , paralel yapının güdümündeki Cumhuriyet gazetesine skandal dolu bir röportaj verdi. Özkök “den korkmam ten korkarım” diyerek yeni bir skandala imza attı. Özkök Hürriyet'in için attığı 'Muhtar bile olamaz' manşetini de savunmaya devam etti.

Giriş Tarihi: 6.10.2015 09:21 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 09:26
Ertuğrul Özkök devleti terörist ilan etti
Hürriyet Gazetesi Yazarı , Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajda ile ü yan yana getirdi ve 'Terörden korkmam, devletten korkarım" diyerek devleti âdeta terörist ilan etti.

"ERTUĞRUL ÖZKÖK, İSRAİL VE ALMAN İSTİHBARATINA ÇALIŞAN BİR AJAN"

DEVLETE GÜVENMİYORMUŞ

Terör örgütlerinden değil devletin yapacağı eylemlerden daha çok korktuğunu söyleyen Özkök, "Ama bunlardan çok daha fazla devletten gelen bir şeyden korkarım ben. Kapımı çalan polisin biri beni oyalarken, öteki buzdolabının arkasına bilmem ne diski koyarsa buna karşı ne yapabilirim? Ne önlemi alabilirim? Tevekkül buradan geldi bana. Yargısıyla, polisiyle, siyasi iktidarıyla bu devlet her türlü kötülüğü yapabilir, yaptığını gösterdi geçmişte. O gün "paralel" dediler. Bugün adı başka" açıklamasında bulundu.

ÖZKÖK: CUMHURBAŞKANINA KATİL DİYECEK KADAR ... O MANŞETİ SAVUNDU

Özkök, "Hadi konuşalım, muhtar bile olamazı... Bugün olsa yine aynısını kullanırım. Neresini düzelteyim? 1) Manşet değildi. 2) Söyleyen biz değiliz, hukukçular. 3) Haber doğru, o gün aldığı cezayla muhtar bile olamazdı" diyerek manşeti tekrarladı.

ERTUĞRUL ÖZKÖK, SEN BUSUN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul Özkök devleti terörist ilan etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN