Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Seni dövdüren kim neden açıklayamıyorsun?”

Aktuel.com.tr yazarı Ersoy Dede, bugünkü yazısında hem terör örgütünün propagandasını yapan hem de kendisini demokrasi kahramanı ilan etmeye çalışan Ahmet Hakan’ı yazdı. “Aydın Doğan’ın terörle ilgili günah galeri bunlarla sınırlı değil. Neden bütün eleştirileri sen göğüslüyorsun” diyen Ersoy Dede “Aydın Doğan bu işler için seni mi seçti” sorusunu sordu.

Giriş Tarihi: 17.10.2015 14:56 Güncelleme Tarihi: 17.10.2015 15:08
“Seni dövdüren kim neden açıklayamıyorsun?”
İŞTE ERSOY DEDE'NİN AKTUEL.COM.TR'DE YAYINLANAN O YAZISI

NEDEN BÜTÜN ELESTIRILERI NEDEN SAHIPLENIYORSUN SENI MI SECTILER?

Bravo Ahmet Hakan.. Cnn Turk'ün yaptığı ve savcılığın da soruşturmasına konu olan ne varsa hepsini getirip demokrasiye dayamışsın ya. Daha söylenecek söz bırakmamışsın kimseye.. Evvela bir şeyin adını koyalım.. Doğan Grubu'nun tümü için yapılan bir genel eleştiriyi süzüp de göğsüne indirmen, kurum kararı mı? Seni mi seçtiler bunun için? CnnTurk'ün yöneticileri Ferhat Boratav'la ya da Barış Tünay'la da pek âlâ paylaşabileceğin bir suçlamayı top yekün üstüne almışsın..

BURADAN DEMOKRASİ KAHRAMANI ÇIKAMAZSIN!

Yoksa senin programda Tahir Elçi'nin ettiği laf, Doğan Grubu'nun teröre verdiği desteğin tek referansı değil.. Bunu böyle gibi göstererek patronunu korumaya çalıştığını anlıyorum.. Bir tek 'Pkk terör örgütü değildir' lafı üzerinden demokrasi kahramanı kesilemeyeceğini sen de çok çok iyi biliyorsun.. Sonra sizin her tarafınız demokrat olsa kaç yazar?.. Ahmet Kaya'yı sürgüne iten o alçak yalanları unutmadı bu millet. Hrant Dink'in dar bir cemaatin ancak haberdar olduğu o tartışmalı haberini, 'Türkiye Türklerindir' logosu altında servis ettiğinizi unutmadı.. Orhan Pamuk'u nasıl linç ettirdiğinizi.. Bu mu demokratlık?..

KENDİMİ NASIL AKLARIM TELAŞI

DEMOKRAT POZLARLA KİRLİ SİCİLİNİ ÖRTEMEZSİN

Ey demokrat pozlarıyla faşist saldırıları örtmeye çalışan adam.. Günlerce genç bir politikacının haklı protestosunu 'basına saldırı' diye sattınız dünyaya.. Muhalefet partilerinin temsilcilerini toplayıp toplayıp camlarınıza yüz sürdürdünüz.. ABD başta olmak üzere büyükelçileri vesaireleri seferber ettiniz.

AHMET HAKAN YAZDIKÇA BATIYOR!

CAMI KİM KIRDI NEDEN AÇIKLAMIYORSUN?

Onlarca güvenlik kamerasının önünde gerçekleşen o cam kırma eylemini gerçekleştirenler çıktı mı ortaya? Abdürrahim Boynukalın mıymış o camı kıran? Hadi demokrat adam. Biliyorsunuz o camlara taş atan adamların kim olduğunu.. Bize de açıklasanıza, öğrenelim kimlermiş, neden kırmışlar sizin camları.. Çoook büyük meseleydi ya hani.. Tahkikatın neticesini öğrenmek de hakkımız..

AHMET HAKAN FENA ÇUVALLADI

HATIRLADIN MI O İFADELERİ?

Peki her gün sistemli olarak sana yapılan saldırıyla ilgili Cem Küçük'ün ifadesinin neden alınmadığını soruyorsun ya. Senin üslubunla soracağım : 'bu manşetleri atanlar da attıranlar da.. Aslında işin doğrusunu gayet iyi biliyorlar.. Fakat buna rağmen atıyorlar yalanı.. Peki ama neden? Neden, bilerek ve isteyerek, kasten, alenen, resmen atıyorlar bu yalanı?..' Hatırladın mı bu ifadeleri?. Cem Küçük'ün 'sinek gibi ezmek' metaforunun, senin yumruklanmanla ilgisi olmadığını buz gibi biliyorsun ama yine de soruyorsun..

SEDAT PEKER'İ NEDEN EVİNDE AĞIRLADIN?

Demokrat adam.. Sana son soru.. Gazeten sürekli olarak Sedat Peker'i 'suç örgütü lideri, mafya' falan diye sunuyor.. Hatta sana saldırı sonrası ilk polis ifadelerinden yola çıkarak seni Sedat Peker'in dövdürdüğü anlamına gelecek haberler yaptı.. Madem bu kadar demokratsın, gazeteni yöneten adamlara söylesene, 'benim evimde ağırladığım misafir ettiğim bir ismi mafya diye sunmanız yakışmıyor demokratlığımıza' diye.. Yoksa sen de tıpkı gazeten gibi mi düşünüyorsun?

SENİ DÖVDÜREN KİM NEDEN AÇIKLAYAMIYORSUN?

Söyle n'olur seni dövdüren kim? Allah aşkına Cem Küçük mü yoksa Sedat Peker mi? Bir de yazsana köşende öğrenelim: senin evden çıktığı gün büyük büyük laflar eden Aydın Doğan, olağan şüpheli olarak grup gazetelerinize haber yaptırttığı Sedat Peker'in senin evinde ağırlandığını öğrendiğinde ne tepki verdi? Kızdı mı sana? Demokat seni... Kalın sağlıcakla

ERSOY DEDE/AKTÜEL.COM.TR
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Seni dövdüren kim neden açıklayamıyorsun?”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN