Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Şehirler huzura kavuşuncaya kadar...'

Giriş Tarihi: 19.10.2015
'Şehirler huzura kavuşuncaya kadar...'
Başbakan Ahmet Davutoğlu seçim çalışmaları kapsamında dün partisinin Kocaeli mitingine katıldı. Davutoğlu şu mesajları verdi:
Dağlarımızda silahlı teröristlerin gezmesine, şehirlerimizde eşkıyaların cirit atmasına asla göz yummayacağız. Milletimiz huzur ve emniyete kavuşuncaya kadar bu kirli odaklarla kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz. Teröre ve teröriste geçit vermeyeceğiz. Huzur ve demokrasi operasyonu insanlarımızın can güvenliği sağlanıncaya, şehirlerimiz huzura kavuşuncaya kadar sürecek.
Sizlerin gayretleriyle Türkiye'yi daha güçlü, daha zengin, daha mutlu bir ülke yapacağız. Hiçbir terör ve terörist faaliyet bizi milletimize hizmetten alıkoyamayacaktır. Bu terör odakları, bu milletin çocukları birbirine düşman olsun istiyor. Terörü seçtiler, kardeşi kardeşe kırdırmak için hareket ettiler. Askerlerimizi ve polislerimizi şehit ettiler, sivillerimizi küçücük yavrucuklarımızı öldürdüler. Çünkü güçlü bir Türkiye işlerine gelmiyor.
AK Parti var oldukça, bu millet teröre boyun eğmeyecek. Bu millete hizmet yolunda asla geri dönmeyeceğiz, bu ülkeye inancımızı asla yitirmeyeceğiz. Ne olursa olsun hedeflerimizi, ideallerimizi, istikametimizi asla kaybetmeyeceğiz.
7 Haziran'dan bu yana bunların gerçek yüzleri ortaya çıktı. Bunlar milletin verdiği görevden kaçtı. Biz orta yol bulalım dedik, Sayın Bahçeli 'hayır' dedi, başka bir şey demedi.

Kılıçdaroğlu'nun bir eseri yok. CHP Genel Başkanı olmak, parti içi iktidar olmak istemektir. 13 senedir doğru düzgün projelerle halkın önüne çıkamadılar. Bunlara rağmen görüştük.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Şehirler huzura kavuşuncaya kadar...'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN