Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilal Erdoğan: Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar

Giriş Tarihi: 20.10.2015 13:52 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 16:25
Bilal Erdoğan: Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Sayın Kılıçdaroğlu bizi ve vakfımızı çok ağır itham etti, mahkemeler onu tazminat ödemeye mahkum etti. Sayın Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Sayın Kılıçdaroğlu bizi ve vakfımızı çok ağır bir şekilde itham etti ve mahkemeler onu tazminat ödemeye mahkum etti. Sayın Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar. İnsanlar da kişileri ve kurumları haksız yere itham etmenin doğru olmadığını anlar" dedi.

BİLAL ERDOĞAN BEYKOZ'DA GÖRÜNTÜLENDİ

İDDİALARI KOMİK BULUYORUM

TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan, TÜRGEV Mevlanakapı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nda öğrencilere hitaben verdiği "Vakıf Bilinci" konulu konferans öncesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamuoyunda hakkında çıkan iddiaları komik bulduğunu belirterek, her seçimden önce bu şekilde yanlış çıkışlara şahit olunduğunu söyledi.

Hakkındaki iddiaları hukuka havale ettiğini ve avukatları aracılığıyla davalar açtığını açıklayan Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

KILIÇDAROĞLU BELKİ HATASINI ANLAR

"Yalan haberlerle ilgili tekzip girişiminde bulunduk. Benim elimden bunlar geliyor. Bazı şeyler 'çamur at izi kalsın' mantığıyla yapıldığı zaman, bazen ne o çamuru ne de izini kaldırmak mümkün oluyor. En azından bunları hukuk sürecine havale etmek ve oradan çıkan sonuçlara teslim olmak gerekir. Sayın Kılıçdaroğlu bizi ve vakfımızı çok ağır bir şekilde itham etti ve mahkemeler onu tazminat ödemeye mahkum etti. Sayın Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar. İnsanlar da kişileri ve kurumları haksız yere itham etmenin doğru olmadığını anlar. Çünkü bunlar kişilerin ve kurumların itibarlarının lekelenmesi boyutunda girişimler. Bizim de şimdiye kadar ki yaklaşımımız bunu hukuka havale edip kendi çalışmalarımıza daha çok gayret ve azimle sarılmaktan ibaret oldu."

EN İYİSİ BUNLARA GÜLÜP GEÇMEK

Bilal Erdoğan, "Bu iddialara sadece komik demek yetmiyor, trajikomik aynı zamanda. Çok fazla detayına girmek ve hissiyatımı aktarmanın sürece bir faydası yok. En iyisi bunlara gülüp geçmek ve hukuka havale etmek, diye düşünüyorum" ifadesini kullandı.

'SADECE KORKAKLAR KAÇAR'

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilal Erdoğan: Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN