MHP'den 150 kişi AK Parti'ye geçti

Giriş Tarihi: 20.10.2015 14:27
MHP'den 150 kişi AK Parti'ye geçti

MHP'li Darıca Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uzun, partisinden istifa ederek yanındaki 150 kişi ile birlikte Ak Parti'ye üye oldu. Uzun ve beraberindekilerin üyelik rozetlerini Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık taktı.

MHP'li Darıca Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uzun, partisinden istifa ederek Ak Parti'ye üye oldu. Aralarında dernek başkanlarının bulunduğu 150 kişi Uzun'a destek vererek Uzun ile birlikte Ak Parti'ye üye oldu. Yeni üyeler için Darıca Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yeni üyelerin aileleri katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "Darıca çok yoğun göç alan bir yer. 2004 yılında göreve geldiğimizde 85 bin olan Darıca'nın nüfusu, o zamandan bu zamana 185 bine ulaşmış durumda. Yani Darıca, 12 yıllık bu süre içerisinde 100 bin nüfusun geldiğini hep birlikte müşahade ediyoruz. Bu sebeple Darıca'da hizmetleri aynı hızla artırdık" dedi.

HALKA HİZMETİ GÖREV EDİNMİŞ...

AK Parti'ye üye olan Darıca Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uzun kürsüye gelerek bir konuşma yaptı. Uzun konuşmasında, "Yaşadığımız çevrede ülkenin birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü yarınlara, halkın huzur ve refah içerisinde, halka hizmeti görev edinmiş, daha başarılı ve verimli bir birey olarak gördüğüm lüzum üzerine bundan sonraki siyasi yaşantıma AK Parti saflarında devam etme kararı almış bulunmaktayım" diye konuştu.

Uzun'un ardından konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da şunları söyledi: "Çok uzun uzadıya konuşacak, bir şey anlatacak halimiz yok. Zaten buradan baktığımız zaman tablo hakikaten hem güzel hem gurur verici. Siz AK Parti ailesine katılıyorsunuz. O nedenle bu büyük aileye katılan arkadaşlarımızı da bu yürekliliğinizden ötürü şükranlarım ve minnettarlığımla anmak istiyorum."

IŞIK: HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ

AK Parti'ye üye olan 150 kişiyi kutlayarak sözlerine başlayan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Bugün aramıza katılan çok değerli arkadaşımız Ahmet Uzun ve onunla birlikte bu ailenin gücüne güç katmak için katılan değerli arkadaşlarım, hepinizi en içten sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'den 150 kişi AK Parti'ye geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN