Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Topbaş'tan bir müjde bir de çağrı

İstanbul Büyükşehir 3.Bölge SKM ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında bir müjde verdi bir de çağrıda bulundu.Topbaş, ’da bulunan binasının yarın yıkılacağını ve yerine altı otopark olmak üzere yeşil alan yapılacağını müjdeledi.

Giriş Tarihi: 20.10.2015 23:57 Güncelleme Tarihi: 21.10.2015 00:09
Topbaş'tan bir müjde bir de çağrı
Başkan Topbaş'ın 'ni ziyaretinde Güngören Şakir Yücel Karaman, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bağcılar belediye başkanı Lokman Çağırıcı ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve 3. Bölge SKM Başkanı Abdurrahman Durn hazır bulundu.Başkan Topbaş, Seçim Koordinasyon Merkezi'ndeki çalışmaları inceledi ve SKM üyeleri ile sohbet etti.

AKSARAY İSKİ BİNASININ YERİNE...

Başkan Topbaş SKM ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında bir müjde verdi bir de çağrıda bulundu. Başkan Topbaş, 'da bulunan binasının yarın yıkılacağını ve yerine altı otopark olmak üzere yeşil alan yapılacağını müjdeledi.

Aksaray İSKİ binasının bulunduğu yerin çok kıymetli olduğunu söyleyen Başkan Topbaş, bu arsanın halka yeşil alan olarak hizmet vereceğini ifade etti.

ENGELLİLERE SU YÜZDE 50 İNDİRİMLİ

Topbaş konuşmasında çok önemli bir çağrıda bulundu ve evinde olan yurttaşlarımızın İSKİ'den yüzde 50 li su kullanabileceğini hatırlattı. Bu uygulamayı bilmeyen vatandaşların müracaatlarını yapmalarını isteyen Topbaş, bu hizmetten istifade etmelerini istedi.

İstanbul'da hayal dahi edilemeyecek projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Topbaş, bütün hedeflerinin vatandaşların daha memnun olduğu daha rahat yaşam sürdüğü ve yaşamaktan gurur duyduğu bir şehir olduğunu söyledi.

İBB ZABITA EKİPLERİ HAVADAN DENETLEDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Topbaş'tan bir müjde bir de çağrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN