"AK Parti'nin bu tür oyunlara karnı tok"

Giriş Tarihi: 25.10.2015
AK Parti'nin bu tür oyunlara karnı tok
Bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan Başbakan Yardımcı Yalçın Akdoğan, gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Akdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:
(Oslo iddiaları) Hiç yakışıyor mu? Koskoca Ana Muhalefet lideri, "Çok önemli şeyler biliyorum. Ama ben bunları açıklamam." Bu, siyasi şantaj demektir, ne biliyorsa açıklasın. AK Parti'nin bu tür oyunlara karnı tok. AK Parti, bu tür sorunların çözümünde milletin kabul etmeyeceği, toplumun rıza göstermeyeceği, halkın onaylamayacağı hiçbir şey yapmamıştır, bundan sonra da yapmayacaktır. Kılıçdaroğlu, boş boş konuşmak yerine ne biliyorsa çıksın açıklasın.
Bir ittifak var, bu aslında AK Parti karşıtlığı gibi görünüyor ama Türkiye düşmanlığı üzerinde şekillenmeye başladı. Bu şu demek, 'Türkiye'yi biz kendi eksenimizde bir yere konumlandırmamız lazım, bunun için AK Parti'den kurtulmak gerekiyor."Kimi hedefe koyarsak netice alabiliriz? Tayyip Erdoğan. O zaman bu kişisel bir mesele ve özel bir konu, bu şekilde bunu formatlayalım, bunun üzerine gidelim." Son günlerde aile üzerinden yayınlar yapılıyor, yani bu aynı kampanyanın bir parçasıdır.
(5'inci parti iddiası) Kendi bir krize girdi debeleniyor, hedef saptırıyor. Kendi üzerindeki baskıyı hafifletmek için AK Parti üzerine bir şey yapıyor. Sürekli yanlış yaptığı, sorumsuz davrandığı, iktidar korkusuyla hareket ettiği gibi konularda çok eleştiriliyor. Muhtemelen "Seçimden sonra ben gidiciyim" korkusuna kapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"AK Parti'nin bu tür oyunlara karnı tok"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN