Paralel-Doğan kardeşliği

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) finansörü Akın İpek'in sahibi olduğu İpek Koza Holding'e kayyum atanmasının ardından Aydın Doğan'ın Hürriyet'i Paralel örgüt medyasını aratmadı ve algı operasyonuna başladı.

Giriş Tarihi: 26.10.2015 21:50
Paralel-Doğan kardeşliği
Fetullahçı Terör Örgütü'yle Aydın Doğan arasındaki işbirliği tam gaz devam ediyor. FETÖ'nün para kaynağının kesilmesiyle Paralel medya ve Aydın Doğan medyası algı operasyonuna başladı. Hürriyet internet sitesi İpek Koza Holding'e kayyum atanmasıyla ilgili 'ekonomide risk olur' yalanına sarıldı.

BANK ASYA TMSF'YE DEVREDİLİNCE DE AYNI SENARYOYU KURMUŞLARDI

Fetullahçı Terör Örgütü sempatizanlarından toplanan himmetleri şirket faaliyetlerinden elde edilmiş gibi gösteren ve mali tablolarda sahtecilik yapan Koza İpek Holding'e el konulmasıyla Paralel örgüt medyası ve Aydın Doğan medyası ortak operasyona başladı. Bank Asya TMSF'ye devredilince de 'ekonomide büyük risk olur' diye yine aynı senaryoyu uygulamışlardı.

'HÜRRİYET FETÖ'NÜN PARA KAYNAĞININ KESİLMESİNE ÜZÜLDÜ'

Hürriyet'in algı operasyonu yaptığı haberlere sosyal medyada "Şirkette yapılan sahtecilikleri ve kara para aklamayı görmezden gelen Hürriyet FETÖ'nün para kaynağının kesilmesine üzülmüş" yorumları yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel-Doğan kardeşliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN