Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mardin'de bir aşiret daha AK Parti dedi

Giriş Tarihi: 27.10.2015 12:44
Mardin'de bir aşiret daha AK Parti dedi

Mardin’de Daşi aşiretine mensup bir grup, Mardin milletvekili adayı Süleyman Çelik’e destek sözü vereceklerini açıkladı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Çelik, "1Kasım seçimlerinden sonra inşallah meclise çıktığımda bir vefa duygusuyla hareket edip, istikrardan yana oyunu kullanan ve bizi meclise taşıyan bu nezih insanları unutmayacağım. Arkamda oldukları gibi ben de arkalarında olacağım. Onlara hizmet etmek, Mardin'e hizmet etmek en büyük şiarım olacaktır. Bölge insanımız her şeyin en güzelini hak ediyor. Çünkü onlar geçmişte belirli odaklar tarafından zulme ve baskıya maruz bırakılıp, yalnızlaştırıldılar. Ama artık yalnız değiller. İnşallah meclise çıktığım gibi onların sesi, kulağı olacağım" dedi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar ise, böylesine geniş bir katılımın ellerini daha da güçlendirdiğini belirterek, "Daşi Aşireti geçmişi çok eskiye dayanan bir ailedir. Vefanın ne olduğunu iyi bilen ve kendisine yanlış yapanı hesapsız bırakmayan, hakkı hak edene teslim eden, görevin kutsallığına inanıp görevi ehline teslim eden kadirşinas ailelerin başında geliyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mardin'de bir aşiret daha AK Parti dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN