Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan'dan açıklaması

Erdoğan Resepsiyon'da seçimleriyle ilgili açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 29.10.2015 22:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1 Kasım açıklaması
PAZAR GÜNÜ LERİ İÇİN BİR KIRILMADIR

Millet tek başına iktidar verirse istikrar olur. Pazar günü 2023 hedefleri için bir kırılmadır. Seçim güvenliği için her türlü tedbir alınır. Diğer seçimlere göre daha sağlıklı bir çalışma olacak. Milletimiz koalisyona izin vermez. Tek parti istikrarı yakalanır. 'a saygı göstereceğiz.

SONUCA SAYGILI OLACAĞIZ

2 Kasım sabahı milletimizin tercihi hangi istikametteyse şüphesiz ki o istikametten çıkacak olan neticeye hep birlikte saygı göstereceğiz ve sandıktan çıkan o neticeyi hep birlikte sahipleneceğiz ve ondan sonrada tabi ki yeni Türkiye'nin inşallah geçtiğimiz beş ay içinde yaşadığı sıkıntıları tekrar yaşamayı istemiyoruz. Bu sıkıntıları yaşamadan bir gelecek inşa edelim diyoruz. Çünkü Türkiye'nin kaybedecek bir vakti yok, bu kayba tahammülümüz yok. Onun için pazar günü adeta ülkemiz için gerçekten 2023 süreci bir kırılmadır ve bu nda inanıyorum ki milletimiz tercihlerini o istikamette kullanacaktır.

BİZ SIRTIMIZI NE DAYADIK DİYENLER...

(Nusaybin'de Medeni Konak'ın öldürülmesi) Ne kadar önlem alırsanız alın maalesef önlemin ulaşamadığı yerler olabiliyor. Bu olay bir şey gösteriyor, ülkemizde hala 'Biz sırtımızı herhangi bir terör örgütüne, şuraya buraya dayamadık' diyenlerin seçim arifesinde nasıl bir yerlere sırtını dayayarak, korku vermenin gayreti içinde olduklarını burada böylece görmüş olduk."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1 Kasım açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN