Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'385 bin güvenlik görevlisi hazır'

Giriş Tarihi: 31.10.2015
'385 bin güvenlik görevlisi hazır'
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olarak gündeme ilişkin soruları cevaplandırdı. Akdoğan'ın sözlerinden satırbaşları şöyle:

SEÇİM GÜVENLİĞİ:
Okul, kat sorumluları vesaire bakıldığında doğrudan seçime dönük faaliyet yürüten yaklaşık 1 milyon AK Parti'li arkadaşımız görev yapacak. Burada amaç sandıklarda herhangi bir sıkıntı yaşanmaması. Diğer partilerin de buna katılması, bu tablonun, objektif, şeffaf şekilde görülmesi, bunlar vatandaşta güven oluşturmak için katkıda bulunacak şeylerdir. Onun dışında 385 bin güvenlik görevlisi seçim günü faaliyette olacak.Vatandaşlarımızın sandığa huzur ve güven içinde gitmesi de çok büyük önem taşıyor.


OLUMLU OLACAK:
Vatandaşımız 7 Haziran seçiminden sonra yaşanan her şeyi gördü, partilerin notunu verdi. Tablonun bizim açımızdan daha olumlu olacağını düşünüyorum. Siyasi tabloda birçok dengenin bu seçimden sonra değişebileceğini düşünüyorum. Bundan sonra ana akım iki partinin daha fazla öne çıkarak bir mücadele içinde olacağı zeminin ortaya çıkabileceğini düşünüyorum. (selahattin Demirtaş'ı kastederek) Türkiye yapar, o da izler. Türkiye'nin neler yaptığını, neler yapma kapasitesine sahip olduğunu izler. Millet de kimin ne mal olduğunu pazar günü ortaya koyacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'385 bin güvenlik görevlisi hazır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN