Aydın Doğan sosyal medyada alay konusu oldu

7 Haziran seçimlerinden önce HDP'nin yayın organı gibi çalışan, 7 Haziran seçimlerinden sonra açık açık PKK'ya destek veren Aydın Doğan medyası büyük şok yaşıyor. 1 Kasım seçimlerinden önce AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kara propaganda kampanyası başlatan Aydın Doğan sosyal medyada alay konusu oldu. "Korkma Titre" başlığı ile Aydın Doğan ile dalga geçen sosyal medya kullanıcıları, FETÖ ve PKK medyası ile işbirliği yapan Aydın Doğan'ı eleştiri bombardımanına tuttu.

Giriş Tarihi: 1.11.2015 19:57 Güncelleme Tarihi: 1.11.2015 20:00
Aydın Doğan sosyal medyada alay konusu oldu
CNN Türk, Kanal D ve Hürriyet gibi, Türkiye'de hatırı sayılır önemde medya kurumlarını HDP'nin emrine veren Aydın Doğan AK Parti'nin tek başına iktidar hakkını yeniden kazanmasına en çok üzülen isim..

AYDIN DOĞAN TWITTER'DA ALAY KONUSU OLDU

7 Haziran seçimlerinden önce HDP'ye destek veren, seçimlerden sonra açık açık PKK'ya destek veren Aydın Doğan, 1 Kasım seçimlerinden önce AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kara propaganda başlatmıştı. 1 Kasım seçimlerinden sonra şok geçiren Aydın Doğan sosyal medyada gece boyunca alay konusu oldu.

AK PARTİ KAYBETSİN DİYE ELİNDEN NE GELİYORSA YAPMIŞTI

Kanal D ve CNN Türk ekranlarında bedava döndürülen HDP reklamı bir yana, CNN Türk ekranlarındaki siyaset programlarının hemen hepsinde en az bir HDP'liyi ağırlayan, mümkün olduğunca da Demirtaş'ı ve Sırrı Süreyya Önder'i ekranlardan ayırmayan Doğan Grubu, AK Parti'nin kaybetmesi için elinden ne geliyorsa yapmıştı. Hürriyet yazarları her gün yazılarıyla alenen HDP'ye oy istemişti.
Şimdi ise oyların yüzde 80'e yakın bölümü açılmışken AK Parti'nin Türkiye geneli oy oranı yüzde 51.. AK Parti, 7 Haziran'da kaybettiği tek başına iktidar şansını 1 Kasım'da yeniden kazandı..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Doğan sosyal medyada alay konusu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN