Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Görüşmekten kaçan partiler kaybetti'

Giriş Tarihi: 4.11.2015
'Görüşmekten kaçan partiler kaybetti'
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, NTV'de katıldığı programda gündeme ilişkin soruları yanıtladı:
Vatandaş terör hadisesine bakarak kanaatini oluşturmuyor. Partilerin takındıkları tavırlar ve Hükümet'in bu süreci başarıyla yönetmesi bu puanı getirmiştir, yoksa olaylar değil.
Bu liderler bizim için velinimet. Bunlar olduğu sürece AK Parti yüksek oylar almaya devam edecek. Biz rahatsız değiliz. Ama Türkiye için bunlar kayıp.
Seçim güvenliği ile ilgili çok iyi tedbirler alındı. Baskı, tehdit, şiddet olmayınca tablo değişti. Biz güney doğuda ve doğuda tekrar birinci parti haline geldik. Terör olduğu sürece terörle mücadele sürecek.
Bu toplumsal ayrışma örgütün planının bir parçası ve HDP bunun esareti altına girdi. Kandil'in bu yaklaşımları ile başka yola girdiler. Bu yüzden kabil-i hitap olmaktan çıktı. Bundan sonra bütün toplum kesimleri bizim muhatabımızdır.
Nokta dergisinin yaptığı yenilir yutulur şey değil. Savaş provası ve tahriki gibi söylemler demokrasiye uyan bir şey mi? Sen demokrasiye mi hizmet ediyorsun, darbeye mi, iç savaş çığırtkanlığı mı yapıyorsun?
CHP ile birçok konuda farklı düşünüyoruz ama görüştük. Ne oldu? CHP ve AK Parti oyunu arttıran 2 parti oldu. Diğerleri aşağıya gitti. Yani görüşmekten kaçan kaybetti. Bu çerçevede yeni Anayasa'ya da bunun için bir fırsat verelim.

SEÇİM CAPSLERİ KIRIP GEÇİRDİ!

DÜNYA ZAFERİ BÖYLE GÖRDÜ

KAYBEDENLER KULÜBÜ

1 KASIM 2015 İL İL VEKİL SAYILARI

AK PARTİ'NİN BİRİNCİ OLDUĞU İLLER

BÜYÜKŞEHİRLERDE KİM NE KADAR OY ALDI?

YURTDIŞI OYLARI NASIL DAĞILDI?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Görüşmekten kaçan partiler kaybetti'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN