BBP Genel Başkanı Destici'ye istifa çağrısı

Eskişehir Alperen Ocakları üyeleri, BBP Eskişehir İl Başkanlığı yakınındaki bir binaya Genel Başkan Mustafa Destici'ye yönelik üzerinde "istifa" yazılı pankart asarak, çağrıda bulundu.

Giriş Tarihi: 5.11.2015 09:54
BBP Genel Başkanı Destici'ye istifa çağrısı

Eskişehir Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, BBP Eskişehir İl Başkanlığı yakınındaki bir binaya Genel Başkan Mustafa Destici'ye yönelik üzerinde "istifa" yazılı pankart asarak, çağrıda bulundu.

Partinin Arifiye Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ndeki İl Başkanlığı binasının yanındaki bir apartmana asılan ve üzerinde BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin fotoğrafı bulunan istifa afişi, yaklaşık yarım saat sonra partililer tarafından indirildi.

Eskişehir Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Aktaş, BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Anadolu insanının engin gönlüne taht kurmayı başardığını belirterek, Yazıcıoğlu'nun BBP'yi inançları doğrultusunda uzun uğraşlar sonucu kurduğunu anımsattı.

Aktaş, "Birilerine yaranmak pahasına milletin ve ümmetin değerlerini şahsi ikballerine değişenler, Muhsin Yazıcıoğlu'nun tasavvur ettiği bir medeniyet idealini ve muhtevasını sömürmeye başlamıştır. Bu mirasyedi hoyrat zümreye haddini bildirmek Alperenler için baş mesele haline gelmiştir. İslam medeniyetinin hasretiyle yanan ve bu hareketi tekrar eski ihtişamına kavuşturmak isteyen Alperenleri göreve, Mustafa Destici'yi de istifaya çağırıyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BBP Genel Başkanı Destici'ye istifa çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN