Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldız "Hileyle, baskıyla, gönülsüz oy veren kardeşlerimiz de "

Giriş Tarihi: 6.11.2015 21:11
Yıldız Hileyle, baskıyla, gönülsüz oy veren kardeşlerimiz de rahatladı

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı , "1 Kasım sonrası yalnızca 'ye oy verenler değil, 'ye verenler de . Bakmayın bazen cebren, hileyle, baskıyla, gönülsüz oy veren kardeşlerimiz de rahatladı" dedi.

Yıldız, Sarıoğlan İlçe Başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada, Türkiye'de tek başına, güçlü bir iktidarla yollarına devam edeceklerini ve ülkeye katkı sağlayacaklarını söyledi.

HERKES

Seçim sonucuna göre sadece AK Parti'ye oy verenlerin değil, diğer partilere oy veren vatandaşlarda da rahatlama olduğunu vurgulayan Yıldız, şöyle konuştu:

"Sizler üzerinize düşenleri yaptınız, milletvekillerinin mazereti olamaz. 1 Kasım sonrası yalnızca AK Parti'ye oy verenler değil, 'ye verenler de rahatladı. Bakmayın bazen cebren, hileyle, baskıyla, gönülsüz oy veren kardeşlerimiz de rahatladı. 'deki kardeşlerimiz de rahatladılar. Koalisyona giremiyorsunuz, iktidara gelemiyorsunuz ama Türkiye'nin iyi yönetilmesini istiyorsunuz. MHP'li kardeşlerimiz de Türkiye'ye katkı koydular. 'den de oy veren kardeşlerimiz için aynı şeyleri söyleyeceğim onlarda aynı şekilde rahatladılar."

AK PARTİ'YE OY VERENLERE HAKARET ETTİLER

Yıldız, seçimin gerçek galiplerinin seçmen olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti:

"Bize göre seçmen her zaman değerlidir sadece seçim zamanları değildir. AK Parti'ye oy verenler 'Sığır'dır dediler, 'Bunlar ne anlar' dediler. Bunu söyleyen kişi 'Ben bu sürülerin içinde yaşayamam' dedi. Ülkeyi terk et nereye def oluyorsan ol git ama bu ülkede bizim insanımıza değer vermeyen, insanımızı baş üstü etmeyen kişiye bizim de zihnimizde yeri yoktur. Seçimden önce 'Sonuçlar ne gelirse gelsin öpüp başımızın üzerine koyacağız' dedik. Biz bunu böyle dediysek diğerleri de demek zorundalar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldız "Hileyle, baskıyla, gönülsüz oy veren kardeşlerimiz de rahatladı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN