Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'nun Soros'la şok bağlantısı

Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye'ye gelen Macar asıllı milyarder spekülatör George Soros şok bir itirafta bulundu. Soros, "Gezi protestocularını tıbbı ve hukuki olarak destekledik" dedi.

Giriş Tarihi: 10.11.2015 23:09 Güncelleme Tarihi: 11.11.2015 01:20
Kılıçdaroğlu'nun Soros'la şok bağlantısı
'Krizi tetikleyen adam' olarak nitelendirilen ve parasına para katmak için kaos çıkartan Macar asıllı milyarder spekülatör George Soros geçtiğimiz hafta sonu Türkiye'deydi. Soros, Gezi olaylarında sokakları savaş alanına çeviren ve esnafa, vatandaşlara zarar veren vandallarla ilgili şok bir itirafta bulundu. Soros, Gezi protestocularını tıbbı ve hukuki olarak desteklediklerini söyledi.SOROS - KILIÇDAROĞLU BAĞLANTISI

Yeni Akit gazetesi haber müdürü Kenan Kıran, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Soros'la şok bağlantısını açıkladı. Kıran, "Soros küresel sermayenin sembolü. Küresel sermayenin istediği ülkede kitleleri meşru hükümetlere karşı ayaklandırmak için STK'ları, siyasi partileri kullandığı açıkça biliniyor" diye konuştu.


Soros'un Kemal Kılıçdaroğlu'yla da ilginç bir bağlantısı olduğunu belirten Kıran, "Soros Türkiye'de herkesin açıkça bildiği TESEV'le bir irtibatı var. TESEV'in eski başkanı "Soros'tan biz para yardımı alıyoruz, 2 milyon dolar bize destek verdi" diye açıkça söyledi. Gezi kalkışmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklaması var, "Ben bu gençleri alnından öpüyorum." Soros'un desteklediği TESEV vakfına Kemal Kılıçdaroğlu 183. üye kurucu üye. CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Kılıçdaroğlu'nun TESEV üyesi olduğunu belgesini internet sitesinden yayınladı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'nun Soros'la şok bağlantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN