Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu: Haddini aşan bir tavır

Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyanet Başkanlığı'na ziyaretinde önemli açıklamalar bulundu. Davutoğlu Manisa Valisinin başörtülülerle ilgili açıklaması hakkında, "Haddini aşan bir tavır. Bizim için 79 milyonda olumludur. " dedi.

Giriş Tarihi: 13.11.2015 13:53 Güncelleme Tarihi: 13.11.2015 18:23
Davutoğlu: Haddini aşan bir tavır

Hükümetin bu aşamada kurulması varolan Bakanlar Kurulu yapısıyla olur. Çünkü bunun kanunla değişmesi lazım. Kanun olması için Meclis'in açılması lazım ki bu bir süreçtir. Dolaysıyla hükümetimizi sunduğumuz gün bir Bakanlar Kurulu değişikliği beklemek yasal olarak da mümkün değil. Bütün bunlardan sonra bütün tecrübeleri değerlendirip bazı bakanlıklar için düzenlemeler yapılır mı? O tamamıyla süre içerisinde bizim takdirimizle olacak bir husustur. Öyle çok büyük bakan sayısı artışları da o çerçevede dahi beklemek doğru değil. Bir ihtiyaç varsa onun gereği yapılır.

SİLVAN'DAKİ OPERASYON BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLANDI

Biz Silvan'da ve diğer bütün ilçelerimizde ve illerimizde, yerleşim merkezlerimizde huzur kesin olarak tesis edilene kadar bu çalışmaları sürdüreceğiz. Silvan'da da büyük ölçüde operasyonun tamamlanmakta olduğunu söyleyebiliriz.

SİLVAN'DA OPERASYON: YARALILAR VAR

MANİSA VALİSİNİN BAŞÖRTÜSÜ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARINA İLK YORUM

Buradan özellikle zikrediyorum; bu maksadını aşan bir ifadedir. Maksadın ne olduğunu tartışmak da istemem. Kesinlikle 78 milyonun her biri bizim için 'olumlu imaja' sahiptir ve her hukuki soruşturmada hakları, hukukları, en önemlisi de izzetleri ve onurları da devletimizin teminatı altındadır

VALİ ERDOĞAN BEKTAŞ NE DEMİŞTİ?

Hukuki süreçte suçluluğu sabit olmayan hiç kimsenin hele de toplumda çok olumlu bir imajla algılanan başörtülü bayanların, şartları oluşmadan böyle bir işleme tabi tutulmaları her kademede üzüntüyle karşılanmıştır.

BAŞÖRTÜLÜ HAKİM HAZIMSIZLIĞI!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu: Haddini aşan bir tavır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN