Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhuriyet yine İslâm düşmanlığına soyundu!

Her fırsatta İslâmiyet'e saldırmayı görev edinen Cumhuriyet Gazetesi, Fransa'daki saldırı sonrası da rahat durmadı.

Giriş Tarihi: 14.11.2015 21:15 Güncelleme Tarihi: 14.11.2015 23:35
Cumhuriyet yine İslâm düşmanlığına soyundu!
13 Kasım Cuma gecesi Fransa'da meydana gelen bombalı saldırılarda 127 kişi hayatını kaybetti. DAEŞ'in üstlendiği kanlı terör eyleminde çok sayıda da yaralı bulunuyor.

HÜRRİYET'TEN 'PARİS VE SİLVAN' SKANDALI

Paris'te meydana gelen saldırılar zincirinin ardından dünyanın gündemi de bir anda değişti. Hemen her ülkede gazete ve interaktif yayın organları bu olayı manşetlerine taşıdı.

Türkiye'de de durum farklı değildi. Günlük gazetelerin ve haber içerikli web sitelerinin manşetlerini Fransa'da meydana gelen terör olayı oluşturdu. Ancak içlerinde öyle bir gazete vardı ki; derdi bambaşkaydı...

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER!

YİNE CUMHURİYET, YİNE İSLÂM DÜŞMANLIĞI

Kısa bir süre önce Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'e (sav) hakaret içerikli karikatür adı altındaki çirkin saldırılara destek verdiği için büyük tepki toplayan Cumhuriyet Gazetesi, Fransa'da meydana gelen olayı fırsat bilerek yine İslâm düşmanlığına soyundu.

YARALILARI BÖYLE KAÇIRDILARİslâmiyet'i her fırsatta karalama girişiminde bulunan Cumhuriyet Gazetesi, bu kez de Fransa'daki teröristlerin katliam sırasında 'Allah-ü Ekber' diye bağırdıklarını savundu. İmalı bir şekilde bu durumu manşetine taşıyan Cumhuriyet, haberi kalın puntolarla 'Allahu Ekber Sesleri' başlığıyla okurlarına duyurdu.

ÜNLÜLER PARİS'TEKİ SALDIRIYI LANETLEDİ

CUMHURİYET'İN YALANINI GÖRGÜ TANIĞI ÇÜRÜTTÜ: SLOGAN ATMADILAR

Patlamalar esnasında olay yerinde bulunan Fransız radyo muhabiri Julien Pearce, Cumhuriyet'in yalanını gözler önüne seren bir açıklama yaptı. Saldırı esnasında konser salonunun içinde bulunduğunu belirten Pearce; "Siyah giysili iki kişi makinalı tüfeklerle ateş etmeye başladı, ve yere düşen yaralıları, tekrar tekrar ateş ederek infaz ettiler. İki saldırganın yüzlerinde maske yoktu, hiç konuşmadılar, slogan atmadılar" dedi.

Kaynak: ÜLKE HABER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhuriyet yine İslâm düşmanlığına soyundu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN