Demirtaş'ın ameliyattan sonra konuşamadığı ortaya çıktı

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, geçirdiği ameliyat nedeniyle konuşamadığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 20.11.2015 14:05 Güncelleme Tarihi: 20.11.2015 15:20
Demirtaş'ın ameliyattan sonra konuşamadığı ortaya çıktı

Geçirdiği sinüzit ameliyatı nedeniyle yemin törenine katılamayan HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş ameliyat sonrası konuşamıyor.

Demirtaş büyükelçilerle bir araya geleceği toplantıda konuşamayacağı için sorulara yazılı cevap verecek.

Selahattin Demirtaş, HDK Eş sözcüsü Ertuğrul Kürkçü, DTK Eşbaşkanı Selma Irmak, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, HDP yöneticileri ve milletvekillerinden oluşan heyet, 40 ülkenin büyükelçi ve maslahatgüzarları ile bugün saat 18:30'da bir araya gelecek.

DEMİRTAŞ AMELİYAT OLDU

DEMİRTAŞ KONUŞAMIYOR

Seçim sonuçları ve parlamento grubunun görevlendirmesi nedeniyle bir süredir toplantı halinde olan HDP'nin çalışmalarına ve milletvekili yemin törenine geçirdiği ameliyat nedeniyle katılamayan Demirtaş, henüz iyileşmeden Ankara'da bugün yapılacak büyükelçiler toplantısına katılacak. Demirtaş, büyükelçilerle yapılacak toplantıda konuşamayacak.

DEMİRTAŞ!. BARIŞTA İYİ, KRİZDE KAYIP!..

SORULARA YAZILI CEVAP VERECEK

HDP'li bazı milletvekillerinin de eşlik edeceği toplantıda, Demirtaş'ın geçirdiği operasyon nedeniyle konuşamayacağı ve büyükelçilerden kendisine gelen soruları yazılı yanıtlayacağı öğrenildi.

MASADA NE VAR

Toplantıda, 1 Kasım seçimlerine ilişkin değerlendirmelerin yanı sıra Güneydoğu'da bazı ilçelerde yaşanan gerginliklerin de ele alınması bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirtaş'ın ameliyattan sonra konuşamadığı ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN