Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: 'larını durduranları milletimiz affetmeyecek

Erdoğan, 'larının durdurulduğu döneme işaret ederek, "O i biliyorsunuz değil mi. İşte onlar, Türkmenlere insani yardım götüren TIR'lardı. Silah varsa ne olacak, yoksa ne olacak?" diye konuştu.

Giriş Tarihi: 24.11.2015 21:15 Güncelleme Tarihi: 25.11.2015 01:02
Erdoğan: MİT TIR'larını durduranları milletimiz affetmeyecek

" 'ları ini biliyorsunuz değil mi? 'Onların içinde silah varsa ne olacak, yoksa ne olacak? bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum" diyen Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"SİLAH VARSA NE OLACAK"

MİT TIR'ları ihanetini biliyorsunuz değil mi? Hala utanmadan, sıkılmadan bunları gazetelerine başlık yapanlar var. İşte o tırlar bizim Bayırbucak Türkmenlerine yardım götüren TIR'lardı. Bazıları diyor ki, 'Başbakan Erdoğan, diyordu ki, onların içinde silah yok' yahu varsa ne olacak, yoksa ne olacak?

ERDOĞAN BİZE KOL KANAT GERDİ

"MİLLETİMİZ ASLA AFFETMEYECEK"

Bayırbucak'ta sadece Türkmenler vardır. 'DAEŞ'i vuruyoruz' diyerek Bayırbucak Türkmenleri vurulmaktadır. Bu saldırılar Esed'i ayakta tutma çabasıdır. Ne diyoruz biz? 'Oraya insani yardım götürüyoruz.' Kim onlar? Mağdur, mazlum, bizim Bayırbucak Türkmen kardeşlerimiz. Ülkemizin, hükümetimizin ve şahsımın aleyhine bir algı oluşturmak adına bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum. Türkmenlere saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Orada bizim akrabalarımız var."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: MİT TIR'larını durduranları milletimiz affetmeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN