Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu mal varlığını açıkladı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, mal varlığı beyannamesini güncelledi. Buna göre, Kılıçdaroğlu ailesinin, Ankara'nın Balgat ve Akyurt ilçeleri ile Tunceli ve Balıkesir Burhaniye'de birer konutu bulunuyor

Giriş Tarihi: 30.11.2015 14:19
Kılıçdaroğlu mal varlığını açıkladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mal varlığı beyannamesini güncelledi.

CHP Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun mal varlığının bulunduğu beyanname TBMM Başkanlığına sunuldu.

Kılıçdaroğlu imzalı beyannamede, Selvi Kılıçdaroğlu'nun üzerinde, 2003'te Ankara Balgat'ta alınan 142 bin liralık, Kemal Kılıçdaroğlu'nun üzerinde ise Ankara Akyurt'ta 2003'te edinilen 57 bin 300 liralık, Tunceli'de 2007'de alınan 75 bin 284 liralık, Balıkesir Burhaniye'de 2009'da edinilen 300 bin liralık dört konut bulunduğu belirtildi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1997'de Akçalı Konut Yapı Kooperatifi ile Gökyurt Konut Yapı Kooperatiflerinde üye olduğu ifade edilen beyannamede, Kerem Kılıçdaroğlu'nun üzerinde Opel Astra marka 2015 model, değeri 51 bin lira olan bir otomobilin bulunduğu kaydedildi.

Kılıçdaroğlu'nun üzerinde "diğer taşınmaz mallar" olarak da Nuri Abaç, Fikret Otyam, Güler Çakır, Hüseyin Yüce ve Ayatullah Sümer'e ait 8 tablo bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu mal varlığını açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN