yarın başlıyor

Uluslararası – Disiplinlerarası Kadın Çalışmaları Kongresi, 11-13 Aralık 2015 tarihleri arasında Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve Sakarya Üniversitesi Kadın, Aile, Sağlık ve Sosyal İşler Araştırma ve Uygulama Merkezi (SAUKAM) işbirliğinde Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Giriş Tarihi: 10.12.2015 12:20 Güncelleme Tarihi: 10.12.2015 12:25
Uluslararası Kadın Çalışmaları Kongresi yarın başlıyor
Açılış konuşmasını Emine Erdoğan gerçekleştirecek

Sayın 'ın açılış konuşmalarını gerçekleştireceği "Uluslararası - Disiplinlerarası Kadın Çalışmaları Kongresi" yarın başlıyor. Kongrede Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl, ve Azerbaycan Parlementeri Ganira Paşayeva gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Kadınların güçlendirilmesine yönelik konular ele alınacak

Kadınların güçlendirilmesine yönelik multidisipliner yaklaşımın ele alınacağı kongrede Kadın ve Adalet; Kadın ve Siyaset; Kadın ve Şiddet; Kadın ve Liderlik; Kadın ve Girişimcilik; Kadın ve Sanat; Kadın ve Toplumsal Cinsiyet; Kadın ve Medya; Kadın ve Din; Kadın ve Sağlık; Kadın ve Teknoloji konuları ele alınacak.

Kongre yarın başlıyor

Kongreye çok sayıda yerel ve uluslararası davetlilerin, akademi ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimleri katılım gösterecekler.

KADEM Başkanı ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sare Aydın ve SAUKAM Başkanı Prof. Dr. Nurgül Keser'in düzenleme kurulu adına başkanlık edeceği kongre yarın başlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uluslararası Kadın Çalışmaları Kongresi yarın başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN