Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'den MHP'li vekile şantaj

Eski MHP’li milletvekili Özcan Yeniçeri'nin aldığı tehdit mektubunu ortaya çıktı. Mektupta, "Bahçeli'yi indirene kadar devam edeceğiz. Sesin de çok güzel çıkmış hoca efendi kardeşim" ifadeleri yer aldı.

Giriş Tarihi: 14.12.2015 10:24 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 10:31
FETÖ'den MHP'li vekile şantaj
Telekulak skandalının mağdurlarından olan eski MHP'li Milletvekili Özcan Yeniçeri paralel yapı tarafından tehdit edildiğini iddia etmişti. 2014 yılında Kavaklıdere postanesinden paralel yapının kendisine gönderdiği bir mektupla tehdit ettiğini belirterek savcılığa konuyla ilgili ifade vermişti. Akşam, paralel yapının Yeniçeri'ye gönderdiği ve soruşturmadaki delil klasörlerine giren tehdit mektubuna ulaştı.


BAHÇELİ ADAY YAPSIN DİYE


Mektupta, "Sayın hoca efendi. Çok konuşuyorsun, boş konuşuyorsun. Sen de farkındasın. Bahçeli aday yapsın diye ne kadar fırıldak döndün değil mi? Şimdi duyduk ki, Bahçeli ş.. ama ne yapalım indirene kadar böyle devam edeceğiz. Şimdi istifa edersek sırasını beğenmedi bunlar zaten haindi der bizim için demişsin. Sesin de çok güzel çıkmış. Yakında kasetin çıkacakmış. Hayırlı olsun hoca efendi kardeşim. Demek ki her partinin bir paraleli varmış. Gerçi senden ancak yamuk olur diye biliyorduk ama" ifadeleri yer aldı.


"TÜRKİYE BU YAPIDAN TEMİZLENMELİ"


Yeniçeri, paralel yapıya yönelik yasa dışı dinleme soruşturması kapsamında verdiği ifadede şikayetçi olduğunu belirtmişti. Yeniçeri ifadesinde "Devlette bulunan kayıtları silen ve ispatı mümkün olmayan hale getiren görevlilerden şikâyetçiyim. Türkiye'nin bu sıkıntıdan bir an önce temizlenmesini diliyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'den MHP'li vekile şantaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN