Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel yapıya karşı tek vücut olunmalı

A Haber'de Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu Kadraj programına katılan tahşiye kumpası mağdurlarının avukatı Mustafa Doğan İnal, Paralel Yapı ile mücadelede dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

Giriş Tarihi: 17.12.2015 22:11
Paralel yapıya karşı tek vücut olunmalı
A Haber'de Zeynep Bayramoğlu'nun sunduğu Kadraj programına katılan tahşiye kumpası mağdurlarının avukatı Mustafa Doğan İnal, Paralel Yapı ile mücadelede dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Devletin karşısında çip takılmışçasına kontrollü hareket eden bir yapı olduğunu söyleyen İnal, devlet içindeki Paralel Yapı mensuplarına karşı tek vücut olunması gerektiğini söyledi.
17 ARALIK'TA ERDOĞAN DİK DURMASAYDI NE OLURDU?

"Mücadeleye inanılmalı"

Bu mücadeleye inanmayan insanların etkin makamlarda artık bulunmaması lazım. Gerçekten bu mücadeleye inanan, gerçekten mücadeleye inandığını pratik olarak kanıtlayan insanların orada olması lazım. Siz eğer; 'Birçok insanı bir arada tutacağım, kendime fikren yakın olan insanları bu görevde tutmam lazım, benim için bu çok önemli' gibi şahsi işleri dert edinmeye başlamışsanız siz mücadeleyi yürütemezsiniz.

Paralel yapıya karşı tek vücut olunmalı

"Paralelciler çip takılmış gibi"

Karşınızdaki organizasyon 40 yıldır devletin her alanına nüfuz etmiş, dünyanın her tarafında bir şekilde kontaklar kurmuş, kendini toplumun her alanında sosyalleştirmiş, eğitim anlamında, iş anlamında, hukuk anlamında her alana sirayet etmiş bir yapı var ve bu yapı tek vücut. Onlar kendilerine gelen talimatları yani çip olarak kullandıkları beyinlerine gelen emirleri uygularlar. Karşınızda tek ses olan ve her türlü olay karşısında tek vücut ve tek sesliliği barındıran bir yapı ile mücadele ediyorsunuz, ama sizin mücadele ettiğiniz yol arkadaşlarınız bir şekilde mücadeleye inanmayan insanlar. Bununla mücadele edilemez.

'Cumhurbaşkanımızın dik duruşu fiili darbeyi engelledi'

17 ARALIK'IN HEDEFİ EKONOMİYDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel yapıya karşı tek vücut olunmalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN