İhanet oraya sıçradı!

ihaneti Fransa’ya sıçradı. Kapağı Fransa’ya atmaya çalışan Fetullah Gülen, Le Monde’den bir makale yazarak Fransa kamuoyuna göz kırptı. Yıllarca Fransa’da yaşayan gazeteci Saadet Oruç, FETÖ’nün neden Fransa’ya göz kırptığını yazdı. İşte o yazıdan bazı başlıklar!

Giriş Tarihi: 19.12.2015 15:20 Güncelleme Tarihi: 19.12.2015 15:22
İhanet oraya sıçradı!

LE MONDE GÜLEN'İ BİR ENTELEKTÜEL GİBİ TANITTI!

Türk devletinin resmen terör örgütü lideri olarak tanımladığı ve hakkında arama kararları çıkarılan Fethullah Gülen, Fransız Le Monde gazetesine bir yazı yazdı.
Son dönemdeki DAEŞ terörüne yönelik ifadeler içeren yazı, Le Monde tarafından "entellektüel, bilim adamı" gibi ifadeler yer alan bir sunum yazısıyla gazetenin yorum sayfasında yer buldu.

GÜLEN TÜM FATURAYI MÜSLÜMANLARA KESTİ!

Müslümanları özeleştiriye davet eden paralel terör örgütünün lideri Gülen, Batı'nın DAEŞ terörünün gelişmesindeki rolüne hiç değinmeden bütün faturayı Müslümanların önüne koydu.
Bulundukları ülkelerde devlet kurumlarıyla "pozitif angajmanlara" girilmesini salık veren Gülen, bu şekilde terörün konuşulduğu masalarda müritlerinin de yer almasını önerdi.
Uzun bir yazı yazmış Gülen. Belli ki, iyi hazırlanılmış ve DAEŞ saldırıları nedeniyle Müslümanlara yönelik bir kafa karışıklığı yaşayan Fransız toplumunun bilinç altına hitap etmeyi hedeflemiş.

FRANSA'YA "BEN DE SİZDENİM" MESAJI VERDİ!

Adeta, "Biz de sizdeniz. Emrinize amadeyiz" diyor Türkiye'nin arananlar listesindeki Fethullah Gülen.
Fransa Türkiye ile terörle mücadele alanında işbirliğini genişletmek istiyor bildiğim kadarıyla.
Peki, terör örgütü liderliği savcılık dosyalarında yer alan bu isme, bu denli prestijli bir gazetenin sayfaları neden açılır?
Meraklısına not düşelim. Fethullah Gülen için kırmızı bülten çıkarılması yönünde savcılık tarafından prosedür başlatılmış durumda. Gülen hakkında altı ayrı kentteki soruşturmaların sayısı 24'ü aşmış durumda.
Bir de "entellektüel" Gülen az çakal da değil. Yazı 17 Aralık günü yayınlanıyor.

NE TESADÜF YAZI 17 ARALIK'TA YAYINLANDI!

Göndermeye gel...
ABD'de aleyhine davalar açılan Fethullah Gülen, kendisine yeni kapı olarak Fransa'yı mı düşünüyor yoksa?
Fransa, Türkiye ile hedeflediği işbirliğini bu tür isimleri dikkate alarak mı sağlayacak yoksa?
Yanıt bekleyen sorular.
Gülen, Hillary Clinton'a para yağdırdı
Fethullah Gülen'in yönettiği terör örgütü, ABD'de başkanlık yarışındaki adaylara da kesenin ağzını açmış durumda.
ABD menşeli açık bilgi kaynaklarına göre Gülen bağlantılı Türk Kültür Merkezi'nin başkanı Recep Özkan, Hillary Clinton'a 500 bin ve 1 milyon dolar tutarında yardımlarda bulundu. Recep Özkan aynı zamanda Clinton'un siyasi eylem komitesinin finansman kurulu eşbaşkanlığını yürütüyor.
Tamamen duygusal işler bunlar...

Saadet Oruç-Star

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhanet oraya sıçradı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN