"Demirtaş Putin'e saz çalmaya mı gitti?"

Giriş Tarihi: 26.12.2015
Demirtaş Putin'e saz çalmaya mı gitti?
Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu. Elvan gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu:

HDP İHANET ETTİ:
Özellikle vatan, millet, bayrak sevgisini tamamıyla kaybetmiş Demirtaş'ın tutumu ortada. HDP'nin tüm yapısına baktığımızda TBMM'de grubu bulunan bir siyasi partimiz ama HDP Başkanı Demirtaş, milletimize, Türkiye'ye ihanet etmiştir, kendisine oy veren vatandaşlarımıza ihanet etmiştir, etmeye de devam etmektedir. Düşünebiliyor musunuz terör örgütünü savunuyorlar. HDP tamamıyla vesayetin göbeğine oturmuştur.

'ÜLKE ÜLKE GEZİP ŞİKÂYET EDİYORLAR'

TÜRKİYE KARŞITI HER TÜRLÜ GİRİŞİM:
Bu ülkenin ekmeğini yemiş, suyunu içmiş, bu ülkede yaşamış, büyümüş, bir siyasi partinin genel başkanı, eş başkanı olmuş bir vatandaş, Türkiye karşıtı ne kadar girişim varsa bulunuyor. Merak ediyorum Lavrov'dan, Rusya Devlet Başkanı'ndan talimat almaya mı gitmiştir? O eline sazı alıp kanal kanal bazı medya organlarında parlatılmaya çalışılan Demirtaş işte bu. Şimdi yazın bakalım, acaba Demirtaş sazıyla mı gitti oraya? Lavrov'a, Putin'e saz çalmaya mı gitti, ne için gitti?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Demirtaş Putin'e saz çalmaya mı gitti?"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN