Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PKK'nın sözcüsü Selo!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Demirtaş, bölücü terör örgütünün bölücü hedeflerini açık ve net ifade etmiştir. Bu açıklamalar, ihanettir, suçtur ve yok hükmündedir" dedi...

Giriş Tarihi: 28.12.2015 20:49
PKK'nın sözcüsü Selo!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın terör örgütünün sözcülüğüne soyunduğunu savundu. Demirtaş'ın açıklamalarının yok hükmünde olduğunu belirten Bozdağ, HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'ın bölücü terör örgütünün bölücü hedeflerini açık ve net ifade ettiğini söyledi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Bozdağ, şu mesajları yayımladı:

"HDP Eş Başkanı Demirtaş; hendek, barikat, tuzak, mayın, bomba, silah, bölücü teröristler ve terör örgütünün sözcülüğüne soyunmuştur. Demirtaş, bölücü terör örgütünün bölücü hedeflerini açık ve net ifade etmiştir. Bu açıklamalar, ihanettir, suçtur ve yok hükmündedir. Demirtaş, hür demokratik zeminde parlementoda siyaset yerine kirli terör siyasetine sahip çıkmış, bölücülüğünü açıkça itiraf etmiştir. Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü, bölücü terör örgütüne, bütün hainlere ve onları kullanan ağababalarına rağmen korunmuştur korunacaktır. Bölücü terör örgütü ve onların destekçileri, değil yüz yıl yüzlerce yıl geçse de bu amaçlarına ulaşamayacaktır. Türkler ve Kürtler arasında bin yıldan fazladır süren kardeşlik hukuku, tarih ve kader birliği, her türlü ayrılıkçılığın panzehiridir. Onlarca senedir Türklerle Kürtler arasında kardeş kavgası çıkartmayı başaramayan bölücü terör örgütü, bundan sonrada başaramayacaktır. Bölücü terör örgütü ve destekçileri bilmeli ki; bin yıllık Türk-Kürt kardeşliğini, hiç bir güç yok edememiştir/edemeyecektir de."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK'nın sözcüsü Selo!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN