Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirtaş Kürtleri Putin'e sattı

A Haber'de yayınlanan Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu Kadraj programına katılan Diriliş Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk, HDP heyetinin Rusya ile temas halinde olmasını ‘ihanet’ olarak değerlendirdi. Rusya ile görüşmeyi sert bir dille eleştiren Şentürk, "Görüşmenin tüm sırrı Kürt milletini azınlık diye satmaktan geçiyor" şeklinde konuştu.

Giriş Tarihi: 29.12.2015 01:01 Güncelleme Tarihi: 29.12.2015 04:06
Demirtaş Kürtleri Putin'e sattı

A Haber'de yayınlanan Zeynep Bayramoğlu'nun sunduğu Kadraj programına katılan Diriliş Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk, HDP heyetinin Rusya ile temas halinde olmasını 'ihanet' olarak değerlendirdi. Rusya ile görüşmeyi sert bir dille eleştiren Şentürk, "Görüşmenin tüm sırrı Kürt milletini azınlık diye satmaktan geçiyor" şeklinde konuştu.

Demirtaş Kürtleri Putin'e sattı

"DEMİRTAŞ KÜRTLERE İHANET EDİYOR"

'Kürtlere diyorlar ki azınlık, azınlık ne demek; azınlık istismar edilebilir demek. Azınlık ne demek; feda edilebilir demek. Azınlık ne demek; eline silah verip olay çıkarttırılabilir demek. Yani sen ne yaptın oraya giderek, Kürt milletini Putin'e sattın öyle mi, Kürt milletini Putin'e feda ettin öyle mi? Bugün itibariyle Recep Tayyip Erdoğan'dan başka Kürt'ü müdafaa eden adam yoktur. Bugün Kürt'ü müdafaa ve muhafaza günüdür çünkü bu sel gibi pis hareket Kürt'ü ezdiği gibi yarın beni de ezer. Kürt bu milletin asli unsurudur, buranın azınlığı değildir. Lavrov görüşmesinin bütün sırrı gidip Kürt'ü oraya istismar edilebilir azınlık diye satmaktan geçiyor. Zaten o sattıklarıyla ne aldılarsa geldiler ya, 'Özerklik istiyoruz' falan diye hayaller kuruyorlar. Ama bugün İbrahim Kalın'ın söylediği şey net özetliyor meseleyi hiç daha uzatmaya gerek yok. Fantezidir ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti fantezileri halledecek kadar güçlüdür.'

'BUNLAR ANADOLU'NUN ÜÇ HARFLİLERİ'

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirtaş Kürtleri Putin'e sattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN