Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mısırlı gazeteciden Erdoğan hakkında skandal sözler!

Giriş Tarihi: 30.12.2015 18:45 Güncelleme Tarihi: 30.12.2015 19:38
Mısırlı gazeteciden Erdoğan hakkında skandal sözler!

Darbeci diktatör Sisi'ye yakınlığı ile bilinen Mısırlı gazeteci ve televizyon programcısı Ahmed Musa, Türkiye ve Erdoğan hakkında skandal açıklamalarda bulundu. "Yeni yılın ne getireceğini bilemeyiz" diyen Musa, "Belki de Türkiye'de büyük bir deprem olur ve Erdoğan'ın sarayı yerle bir olur" ifadelerini kullandı.

Mısır'da 2013 yılında darbe ile yönetime gelen Abdülfettah el-Sisi'ye yakınlığı ile bilinen Mısırlı gazeteci ve televizyon programcısı Ahmed Musa Türkiye ve hakkında haddi aşan ifadeler kullandı.

Yılın son programında, "2016 yılının neler getireceğini bilemeyiz" şeklinde konuşan Musa, "Belki de bu yıl büyük bir deprem olur, bu depremle Erdoğan ve sarayı yok olur gider" dedi. Pişkin tavırlarıyla dikkat çeken Musa, "Sadece örnek veriyorum, yanlış anlaşılmasın" ifadelerini kullandı.

"MISIR'A KOMPLO KURDU AYAĞI KIRILDI"

Geçtiğimiz günlerde ayağı kırılan Katar'ın eski yöneticisi Şeyh Hamid bin Halife El Sani'ye de değinen Musa, Katar'ın Mısır hakkında komplo teorileri olduğunu iddia ederek, "Ülkemiz Mısır'a komplo kuran Katar emirinin de ayağı kırılmış, geçmiş olsun" dedi.

Bu söylenenlerin kendi sözleri olmadığını vurgulayan Sisi yanlısı gazeteci, bunların astrologların tahmini olduğunu iddia etti.

KAYNAK: TAKVİM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mısırlı gazeteciden Erdoğan hakkında skandal sözler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN