Türkiye'nin en iyi haber sitesi

teşkilatında 17 istifa

İl Başkan Yardımcısı Basri Gündoğdu ve Bulanık İlçe Başkanı Tekin Can'ın da aralarında bulunduğu 17 kişi, il yönetim kurulu görevlerinden istifa etti.

Giriş Tarihi: 1.1.2016 09:58 Güncelleme Tarihi: 1.1.2016 22:08
MHP Muş teşkilatında 17 istifa
Yapılan istifalarla ilgili bir açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı Basri Gündoğdu, in yanında yer alacaklarını söyledi. Yaklaşık 40 yıldır MHP'li olduğunu ifade eden Gündoğdu, "Ülkücü irade, ahde vefa ve 40 yıla yakın bir süredir uğruna mücadele ettiğimiz Türk-İslam davasının yüce değerleri; siyasi menfaatler uğruna rafa kaldırılmıştır. Bahse konu değerler yeniden tesis edilinceye kadar ben ve 16 arkadaşım Muş Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu'ndaki görevlerimizden istifa ediyoruz" dedi.

MHP Bulanık İlçe Başkanı Tekin Can ise, "Bulanık ilçe teşkilatı olarak yaptığımız toplantı sonucu toplu istifa kararı almış bulunmaktayız. İnşallah bu aldığımız karar koltuklarına yapışıp bırakmayan başarısız yönetimlere bir örnek teşkil eder. Bizler bu davanın neferi olmaya devam edeceğiz. Bugün başkan yarın çaycı olarak bu davaya gönül verdik. Davamızdan asla dönmeyiz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Muş teşkilatında 17 istifa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN