Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'lüler Beyaz TV muhabirine saldırdı!

Sık sık yaptıkları rezaletlerle gündeme gelen bir grup 'lü, namaz kılan öğrencilere gerçekleştirilen saldırıyı araştıran Beyaz TV muhabirine saldırdı. Öğrencilerin arasına sızıp gazeteci kılığına giren bir kişi de muhabire tokat attı.

Giriş Tarihi: 8.1.2016 11:10 Güncelleme Tarihi: 8.1.2016 15:05
ODTÜ'lüler Beyaz TV muhabirine saldırdı!
ODTÜ'de daha önce depo olarak kullanılan ve mescide dönüştürülen alanın dolu olması nedeniyle basketbol sahasının kenarında seccadelerini serip namazlarını kılmaya çalışan öğrencilere, farklı görüşteki ODTÜ öğrencileri saldırmıştı.
Saldırının ardından Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, ODTÜ'deki mescit sorununa dikkat çekmişti. Bunun üzerine ODTÜ öğrencileri, Osman Gökçek'in saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen kişilerin isimleri yayımladığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Ankara Adliyesi önünde toplanan ODTÜ öğrencileri, 22 Aralık 2015 tarihinde yaşanan ve bu güne kadar süregelen tartışmalara yönelik açıklamalarda bulundu. "ODTÜ teslim olmayacak" yazılı pankart açan grup ile Beyaz TV muhabiri arasında tartışma yaşandı.
Tartışmanın ardından grup adına basın açıklaması yapan ODTÜ öğrencisi Derya Koca, yıllardır ODTÜ'de cami ve mescitlerin kullanıldığını, okuldaki inançlı insanlara yönelik hiçbir saldırı ve müdahalelerin gerçekleşmediğini söyledi.
Osman Gökçek hakkında suç duyurusunda bulunan grup, adliye çıkışında ise Beyaz TV muhabiri ve kameramanına domates ile yumurta attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ODTÜ'lüler Beyaz TV muhabirine saldırdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN