Davutoğlu ’a gidecek

lık Basın Müşavirliği, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 18-19 Ocak tarihlerinde ’ı ziyaret edeceğini duyurdu. Görüşmeler , ve eksenli olacak.

Giriş Tarihi: 16.1.2016 12:13
Davutoğlu Birleşik Krallık’a gidecek

lık Basın Müşavirliği, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 18-19 Ocak tarihlerinde 'ı ziyaret edeceğini duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Sayın Başbakanımız, ziyareti çerçevesinde, Birleşik Krallık Başbakanı David Cameron'la bir görüşme gerçekleştirecektir. Görüşmede ikili ilişkilerin yanı sıra, 'taki müzakere süreci ile ve 'taki durum başta olmak üzere, bölgesel ve uluslararası meseleler ile terörizmle mücadele alanında işbirliği konularının ağırlıklı olarak ele alınması öngörülmektedir. Sayın Başbakanımız, ayrıca, Bank of America Merrill Lynch tarafından düzenlenecek 16. Türkiye Yatırım Konferansı'nın açılış konuşmasını yapacak; Bloomberg, Goldman Sachs ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun tertiplediği etkinliklerde iş çevrelerine hitap edecektir. 'de yaşayan Türk ve Müslüman toplumu temsilcileriyle de bir araya gelecek olan Sayın Başbakanımız, Chatham House'da düzenlenecek bir yuvarlak masa toplantısında, bölgesel ve uluslararası gelişmelere dair görüşlerini katılımcılarla paylaşacaktır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu Birleşik Krallık’a gidecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN