Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Terör karşıtı bildiriye imza atan profesöre fişleme

ODTÜ'de PKK sevicisi 1100 akademisyene karşı hazırlanan bildiriye imza atan profesörün fotoğrafları okulun çeşitli yerlerine asıldı.

Giriş Tarihi: 18.1.2016 17:41 Güncelleme Tarihi: 18.1.2016 18:48
Terör karşıtı bildiriye imza atan profesöre fişleme

Geçtiğimiz hafta 1100 akademisyenin imzasıyla PKK'yı sevindiren bir bildiri yayınlanmıştı. Düzenlediği saldırılarla bebekleri katleden terör örgütü yerine devleti suçlayan 1100 akademisyene katılmayan akademisyenler ise karşı bir bildiri hazırlamıştı.

PROF. DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN "BİLDİRİ DENGESİZ VE TUTARSIZ"

TERÖR KARŞITI BİLDİRİYE İMZA ATINCA HEDEF OLDU

Hazırlanan bu bildiriye imza atan ODTÜ'lü bir profesör ise öğrencilerin hedefi haline geldi. ODTÜ'de görev yapan ve PKK diliyle hazırlanan bildiri yerine terör karşıtı bildiriye imza atan profesörün fotoğrafları afişe edilerek okulun çeşitli yerlerine asıldı.

"BİLDİRİNİN İMZACILARINDAN BİRİDİR"

Ensonhaber'de yer alan habere göre, Asılan afişlerde şu ifadeler yer aldı; "Akademisyenlerin linç kampanyasının bir parçası olan, bu bildiriye karşı AKP'li yandaş akademisyenler tarafından 'Türkiye için akademisyenler' başlıklı bir bildiri yayınlandı. Prof. Dr. ....... yandaşların hazırladığı 'Türkiye için akademisyenler' bildirisinin imzacılarından biridir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Terör karşıtı bildiriye imza atan profesöre fişleme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN