CHP'de Atatürk düşmanları var!

"CHP içinde Atatürk düşmanları var" CHP'yi sarsacak işte bu iddianın sahibi CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray. Cumhuriyetin kurucu ruhundan nefret eden CHP'lilerin varlığına dikkat çeken Çıray, CHP'lilere "Ak Partililer odalarındaki Atatürk resmini indirseydi ne yapardık?" diye sordu.

Giriş Tarihi: 19.1.2016 21:40 Güncelleme Tarihi: 19.1.2016 22:29
CHP'de Atatürk düşmanları var!
CHP'li bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resmini indirttiği iddiasıyla başlayan tartışmalar yeni bir boyut kazandı. CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray parti meclisine neden aday olmadığını açıkladı. CHP'de Atatürk düşmanları olduğunu söyledi, onların peşini bırakmamak için parti meclisine aday olmadığını kaydetti.

KILIÇDAROĞLU: ALLAH'TAN KORKMAYAN BİZ!


CHP içine sızmış ve Cumhuriyetimizin kurucu ruhundan nefret ettikleri için meclisteki odalarından Atatürk resmini indirenlere hak ettikleri şekilde davrandığını savundu. Çıray, "Atatürk'e saldırının varoluşsal bir sorun olduğu bilinciyle susanların hangi pazarlıklarla sustuklarını ortaya çıkarmaya çalışacağım. İşte bu nedenle de parti meclisine girmedim" dedi.

CHP'YE HACİZ ŞOKU!

Partide Atatürk'ten nefret edenlerle mücadeleye devam edeceğini dile getiren Çıray, CHP'lilere çok çarpıcı bir soru yöneltti, "Atatürk resmini bir Ak Partili vekil indirseydi ne yapardık?"

CHP'YE YATILI İŞGAL


Bu sorunun CHP'de nasıl yankı bulacağı bilinmiyor ancak öyle görünüyor ki Atatürk tartışmasının CHP'de yol açtığı çalkantı bir süre deha devam edeceğe benziyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'de Atatürk düşmanları var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN