Siyasilerden tepkiler

Giriş Tarihi: 19.1.2016
Siyasilerden tepkiler
ÖNCE LAFA BAKARIM SONRA SÖYLEYENE...

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım: "Kılıçdaroğlu eleştirmedi, küfretti, hakaret etti. Cumhur'un reisine yani milletin başkanına hakaret etti. Sadece Tayyip Bey'e değil, onun nezdinde bütün millete hakaret etti. Mevlana, 'Her lafa verilecek cevap var, lakin önce lafa bakarım laf mı, bir de söyleyene bakarım adam mı' der. Dolayısıyla bu kadarla yetinelim."

KILIÇDAROĞLU'NA SADECE ACIYORUM

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "(Her kap, içindekini sızar) Kemal Kılıçdaroğlu'nun dilinden kalbindeki kem sözler döküldü. Kem söz, muhatabını değil, sadece söyleyeni kirletir. Aklen, fikren, ilmen ve ahlaken aciz ve zayıf olanlar, ancak 'eleştiri yapıyorum' diye küfür veya hakaret eder. Sayın Cumhurbaşkanımızı eleştirmeyi beceremeyen CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na sadece acıyorum."

BU, KENDİSİNİ TARİF ETMESİ GİBİ BİR ŞEY

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik: "Bu hakaretleri aynen kendisine iade ediyorum. Kişinin kendisini tarif etmesi gibi bir şey... Yargıda da karşılığını bulacaktır. Bu hakaret, milletin oylarıyla seçilmiş bir Cumhurbaşkanı olması nedeniyle, milletin kendisine hakarettir. Seviyesiz, düzeysiz açıklamaları muhalefetin acıklı hali olarak değerlendirmek yerinde olur."

CHP'NİN TEK AJANDASI KAVGA ETMEK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik: "Akıl ve izandan yoksun ifadeler kullandı. Dört devrimden bahsedilen kongrede Cumhurbaşkanımıza karşı kullanılan ifadeler, CHP'nin millete karşı 'karşı devrim' hevesini ifşa etmiştir. CHP'nin siyasette tek ajandası hâlâ milletin değerleriyle ve milletin seçtikleriyle kavga etmekten ibaret."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyasilerden tepkiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN