Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yiğit Bulut: İş Bankası millete iade edilmeli

Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı'na hakaretler dolu konuşmasının yankıları devam ediyor.

Giriş Tarihi: 20.1.2016 15:14 Güncelleme Tarihi: 20.1.2016 15:23
Yiğit Bulut: İş Bankası millete iade edilmeli
TRT Haber'de Hasan Kurtulmuş'un sunduğu Derin Analiz programında konuşan Yiğit Bulut, İş Bankası'nın "devletin ve milletin" bankası olduğunu söyleyerek "bu konuşmadan sonra, Cumhurbaşkanı'na hakaret, millete hakaret, devlete hakaret, ümmete hakaretten sonra o bankanın acilen millete iade edilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı.

BU KONUŞMADAN SONRA O BANKA ACİLEN İADE EDİLMELİDİR

Yiğit Bulut şunları söyledi: "O banka, Hintli Müslümanların gönderdiği parayla kuruldu. Ve o banka bu devletin, bu milletin bankası. Partinin banka içinde organik bir bağı olamaz. Ve bu konuşmadan sonra, Cumhurbaşkanı'na hakaret, millete hakaret, devlete hakaret, ümmete hakaretten sonra o bankanın acilen millete iade edilmesi gerekiyor."

"SENİN DEĞİL, BANA KALDI O..."


Elinde İş Bankası ile ilgili belgeler olduğunu iddia eden Yiğit Bulut şöyle devam etti: "Acilen gerekli düzenlemenin yapılarak bu bankanın bir kamu bankası haline getirilmesi gerekiyor. Hepimizin bankası o, hepimizin. Gazi Mustafa Kemal'in mirası benim mirasım. Senin mirasın değil. Bana kaldı o, vatandaşa kaldı. Ve işin en acı tarafı, devlete ve millete dil uzatan medya baronlarının hepsi bu banka tarafından fonlanarak bu hale getirildi. Hepsinin belgesi benim elimde var."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yiğit Bulut: İş Bankası millete iade edilmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN