Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En başarılı Belediye Başkanları araştırmasında Demircan zirvede

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul’un 39 ilçesinde 34 bin 200 kişi ile görüşülerek yapılan en başarılı belediye başkanları araştırmasında, yüzde 92,5’lik oyla en fazla tanınan belediye başkanı seçildi. Başkan Demircan, Andy-Ar Yerel Yönetimler Performans Araştırması kapsamında yapılan çalışmada, üç dalda ilk üçe giren tek isim oldu.

Giriş Tarihi: 29.1.2016 11:38
En başarılı Belediye Başkanları araştırmasında Demircan zirvede
Andy-Ar Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağında Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Araştırmada, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul'da en fazla tanınan belediye başkanı seçilirken üç kategoride yapılan anketin her kategorisinde ilk üçte yer alarak 39 belediye arasındaki farkını ortaya koydu.

HER DALDA İLK ÜÇTE YER ALAN TEK İSİM OLDU

İlçelerde yapılan araştırmada 34 bin 200 vatandaşa 'Hizmet memnuniyeti', 'Halka yakınlık' ve 'Tanınır' olmak kategorilerinde sorular yöneltildi. "Tanınır olma" kategorisinde birinci sırada yer alan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan. "Halka yakınlık" kategorisinde ikinci, "Hizmet memnuniyeti" açısından ise üçüncü olarak 39 ilçe belediyesi arasında üç kategoride ilk üçe giren tek belediye oldu.

HALK EN TANINIR BELEDİYE BAŞKANI SEÇTİ

"Tanınır olma" kategorisinde yüzde 92,5'lik bir oranla en fazla tanınan Belediye Başkanı seçilen Ahmet Misbah Demircan, diğer ilçe belediye başkanları arasından sıyrılarak birinci sırada yer aldı. Sürekli halkın arasında bulunan ve sık sık ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla yakın ilişki içinde olan Başkan Demircan, tanınır olmasının yanında "Halka yakınlık" kategorisinde ise yüzde 72.2'lik oyla ikinci sırada yer aldı. Başkan Demircan'ın Beyoğlu'na yaptığı hizmetler de karşılıksız kalmadı ve Beyoğlu sakinleri, Başkan Demircan'ı hizmet memnuniyeti kategorisinde, yüzde 63.1'lik oranla üçüncü sıraya taşıdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En başarılı Belediye Başkanları araştırmasında Demircan zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN