Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehidin duygulandıran mesajları!

Teröristlerin açtığı ateş sonucu olan Ömer Güney’in arkadaşıyla mesajlaşırken yazdığı sözler yürekleri dağladı.

Giriş Tarihi: 1.2.2016 10:51 Güncelleme Tarihi: 1.2.2016 11:23
Şehidin duygulandıran Whatsapp mesajları!
Şırnak'ın Cizre ilçesinde PKK'lı teröristlerin açtığı ateş sonucu olan 24 yaşındaki özel harekat polisi Ömer Güney'in arkadaşıyla mesajlaşırken yazdığı sözler yürekleri dağladı. Arkadaşının Güney'in şehit olacağını rüyasında gördüğü anlaşıldı.

CİZRE ŞEHİTLERİNİ UĞURLADI!
ARKADAŞI GÖRDÜĞÜ RÜYAYI ANLATTI

Şırnak'ın Cizre ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Sivaslı özel harekat polisi Ömer Güney'in üzerinden arkadaşıyla mesajlaşırken yazdığı sözler yürekleri dağladı. Konuşma sırasında arkadaşı gördüğü bir rüyayı şehit polis memuru Ömer Güney'e anlatırken Cizre'ye geldiğini, kendisini aradığı ve sonrasında bir kafeye geldiğini, orada bir masanın etrafında herkesin kendisini görmek için toplandığını ve Ömer Güney'in çok yakışıklı ve üstünün başının tertemiz olduğunu, oranın bir düğün masası olduğundan bahsediyor.


"BİZİM DÜĞÜNÜMÜZ ŞEHADET ŞERBETİ İÇTİĞİMİZ GÜNDÜR"

Şehit olan özel harekat polisi Ömer Güney ise arkadaşına cevap vererek, "Kardeşimiz bizim düğünümüz şehadet şerbeti içtiğimiz gün, inşallah hayrolur kanka, garip ve güzel bir rüyaymış" demesi mesajları okuyanların yüreklerini dağladı.

POLİSTEN PKK'LILARA MESAJ VAR!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehidin duygulandıran Whatsapp mesajları!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN