Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'li vekil itiraf etti: 'Aylin Nazlıaka'nın bahsettiği kişi benim ama...'

Parti Meclisi, Atatürk posterinin indirildiğini iddia eden Aylin Nazlıaka'nın ihracına karar verdi. Bu arada Atatürk resmini indirdiği iddia edilen CHP'li vekil de ortaya çıktı. Ankara milletvekili Necati Yılmaz, "İddiaya konu edilen kişi benim ama Atatürk resmini indirmedim" dedi.

Giriş Tarihi: 7.2.2016 17:07 Güncelleme Tarihi: 7.2.2016 18:10
CHP'li vekil itiraf etti: 'Aylin Nazlıaka'nın bahsettiği kişi benim ama...'
Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Aylin Nazlıaka parti meclisi toplantısının yapıldığı salondan çıktıktan sonra söz aldı. İddia edilen olayda adı geçen kişinin kendisi olduğunu söyledi.

O gün Nazlıaka odasına geldiğinde ve çıktıktan sonra olanları dakika dakika anlattı. PM Üyelerinin verdiği bilgiye göre; üyeleri tatmin edici bir açıklama yaptı.


Bu açıklama üzerine bir pm üyesi Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na "Aylin Hanım'ın size verdiği isim Necati Yılmaz mıydı?" diye sordu. Kılıçdaroğlu da "Evet, ancak Aylin Hanım bizim yüzleştirme davetimize icabet etmedi, ortada bir kanıt yok" dedi.

Necati Yılmaz, kürsüden o gün kendisini ziyarete gelenlerin isimlerinin polisteki kaydını, o gün odada çekilen fotoğrafları gösterdi.

Yılmaz'ın Meclis personelinden de "Duvara monteli resim üzerinde işlem yapılmamıştır" belgesi aldığı öğrenildi. (Habertürk)

Atatürk posterini indiren CHP'li vekil itiraf etti

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekil itiraf etti: 'Aylin Nazlıaka'nın bahsettiği kişi benim ama...'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN