Paralel doktora bir kıyak daha!

Giriş Tarihi: 9.2.2016
Paralel doktora bir kıyak daha!

Samsun'da Büyükşehir Belediyesi'nden 20 milyon TL'lik ihale aldıktan sonra paralel kimliği deşifre olan Dr. Ersin Yılmaz, şirketinin ismini değiştirerek belediyeden iki ihale daha kaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden, 2007- 2015 arası 20 milyon TL'lik iş alan, sosyal medyada hükümet üyelerine hakaretler yağdırınca paralel kimliği deşifre olan Dr. Ersin Yılmaz taktik değiştirdi. Daha önceki şirketi Mavi Kuşak deşifre olunca bu kez ihaleye Özel Form Fizik Tedavi ve Ticaret Şirketiyle giren Yılmaz'ın, bakıma muhtaç insanlara verilen hizmet için 5 milyon 500 bin, parkinson hastaları için de 1 milyon 386 bin TL'lik 2 ihaleyi daha belediyeden aldığı anlaşıldı. 2016 yılını kapsayan ve başka giren olmadığı için hiçbir fiyat indiriminin yapılmadığı ihale, rakip firma olmadığından itiraz edilmediği için sessiz sedasız onaylandı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, Bank Asya'ya el konulması sürecinde sosyal medyadan hükümet ve AK Parti'ye hakaretlerde bulunan Dr. Yılmaz'ı, gittiği resmi ve özel ziyaretlerde yanından ayırmaması dikkat çekiyor.

'FİYAT İNEBİLİRDİ DAVET BİLE EDİLMEDİK'
İhaleye girmek isteyen firmalardan Dolunay Hava, Kara, Deniz Ambulans Şirketi'nin sahibi Osman Demirşahin, "Rekabet oluşması için davetiye gönderilmesi gerekirdi. Ama davet etmediler. Eğer biz de ihaleye katılmış olsaydık, fiyat da düşebilirdi ve devletin bundan büyük kârı olacaktı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel doktora bir kıyak daha!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN