Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgür basın PKK saldırısını görmezden geldi!

Hürriyet’in kırılan bir kapı camı yüzünden uluslararası kamuoyunu ayağa kaldıran ve Doğan medyası, dün PKK’lı teröristler tarafından Yeni Akit ve Yeni Şafak gazetelerine yapılan saldırıyı görmezden geldi. 7 Haziran seçimlerinden bu yana PKK’nın eylemlerini perdelemeye çalışan FETÖ medyası bir alçaklığa daha imza attı.

Giriş Tarihi: 12.2.2016 11:49 Güncelleme Tarihi: 12.2.2016 14:05
Özgür basın PKK saldırısını görmezden geldi!

Her fırsatta Türkiye'deki basın özgürlüğünü sorgulayan , Doğan ve PKK medyasının ikiyüzlülüğü bir kez daha gözler önüne serildi. Hürriyet'in kırılan bir kapı camı yüzünden uluslararası kamuoyunu ayağa kaldıran FETÖ ve Doğan medyası, dün PKK'lı teröristler tarafından Yeni Akit ve Yeni Şafak gazetelerine yapılan saldırıyı görmezden geldi. Saldırıdan sonra Hürriyet Gazetesi'ni ziyaret eden Avrupa ülkelerininbüyükelçilerinden ses yok.

FETÖ, DOĞAN VE PKK MEDYASI ÖZGÜR BASINA PKK SALDIRISINI GÖRMEZDEN GELDİ.

7 Haziran seçimlerinden bu yana PKK'nın eylemlerini perdelemeye çalışan FETÖ medyası bir alçaklığa daha imza attı. Saldrıdan sonra AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın'ı günlerce medya linçine maruz bırakan Okyanus medyası, 30 kişi hakkında takipsizlik verilmesini ise görmezden geldi.

DOĞAN MEDYA'DAN YENİ ALGI OPERASYONU

Dahası kırılan cam üzerinden dünya kamuoyunu ayağa kaldıran Hürriyet ve Zaman gazetesi, takipsizlikle sonuçlanan davanın peşine düşmedi. Kırılan camın gerçek faillerinin kim olduğunu araştırma ihtiyacı duymadı. Her fırsatta PKK eylemlerinin üzerine örtmeye çalışan iki yüzlü medya Yeni Şafak ve Yeni Akit'e yapılan PKK saldırısını okurlarına duyurmayarak üzerini örtmeye çalıştı.

BU NASIL BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ!


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özgür basın PKK saldırısını görmezden geldi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN