Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hain örgütün üstesinden gelecek kudrete sahibiz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı , "Ülkemiz ve milletimiz bu hain örgütün üstesinden gelecek güce ve kudrete sahiptir. Biz bir ve beraber olarak, dayanışma içinde bu hainlere en güzel cevabı vereceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 15.3.2016 00:49 Güncelleme Tarihi: 15.3.2016 01:26
Hain örgütün üstesinden gelecek kudrete sahibiz
Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü'ne geçen Albayrak, ilk olarak saldırıda yaralanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü çalışanı Burhan Turhal'ı ziyaret etti.

ANKARA'DAKİ BÜYÜK TAHRİBAT GÜNEŞ DOĞUNCA ORTAYA ÇIKTI!

Bakan Albayrak, Turhal'ın sağlık durumu hakkında doktorlarından bilgi alırken, ailesi ile kısa süre sohbet etti.

Bakanlık ve hükümet olarak yaralıların ve ailelerinin yanında olduklarını belirten Bakan Albayrak, "Sizin dualarınız ve dik duruşunuzla bu saldırılar amacına ulaşamayacaktır. Ülkemiz ve milletimiz bu hain örgütün üstesinden gelecek güce ve kudrete sahiptir. Biz bir ve beraber olarak, dayanışma içinde bu hainlere en güzel cevabı vereceğiz" diye konuştu.

Albayrak, Turhal'ın ardından, aynı hastanede tedavi gören Abdullah Karaman, Cemil Çağlar ve Bersin Ercan'ı da ziyaret etti. Bakan Albayrak, yaralıların sağlık durumları hakkında doktorlarından bilgi aldı, ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bakan Albayrak'ın, ayrıca Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünde çalışan ve patlama esnasında ağır yaralanan ancak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Mehmet Alan'ın da ailesini telefonla arayarak taziyede bulunduğu belirtildi.

Terör saldırısında yaralananlardan, biri yoğun bakımda olmak üzere 5 kişinin Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde tedavisine devam edildiği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hain örgütün üstesinden gelecek kudrete sahibiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN