Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan gençlere 'Bağlama' taktiği!

Giriş Tarihi: 16.3.2016 07:02 Güncelleme Tarihi: 16.3.2016 07:17
PKK'dan gençlere 'Bağlama' taktiği!

Demirtaş'ın 7 Haziran seçimleri öncesi yaptığı bağlama taktiği, 'ya ilham oldu. Teröristler 'bağlama ve gitar öğretiyoruz' diye çağrı yaptığı Kürt gençlerin eline silah tutuşturuyor!

Eş Genel Başkanı 7 Haziran seçimleri öncesi TV'de bağlama çalmış, türkü söylemişti. Hazırlanan bu kurgu tutmuş ve gerçek yüzü gizlenen Demirtaş ve HDP, seçimlerde kendilerinin bile ihtimal dahilinde görmedikleri yüzde 13'lük bir oy oranına ulaşmıştı.

DEMİRTAŞ'TAN İHANET ÇAĞRISI

HALK GERÇEĞİ GÖRDÜ


Seçimin ardından yaşananlar sayesinde bölge halkı gerçeği görmüş ve yapılanın bir göz boyaması olduğunun farkına varmıştı. Bu 'bağlama' taktiği bölücü terör örgütü 'ya da ilham oldu. Terör örgütü gençleri 'bağlama ve gitar öğretiyoruz' diye kandırma yoluna gitti. Örgüt sosyal medya üzerinde Nusaybin ve Yüksekova'da teröristlerin kaldığı evlerin fotoğraflarını paylaşarak, gençlerin aklını çelmeye ve yandaş toplamaya çalışıyor.

HDP'Lİ MİLLETVEKİLİNİN KARDEŞİ TUTUKLANDI

GÜVERCİN BİLE VAR

Paylaşılan evlerin fotoğraflarında bağlama ve gitar gibi müzik aletleri ön planda tutuluyor. Teröristler, çocukları ve sivilleri öldürdükleri silahların üzerine ise barışın sembolü beyaz güvercinleri kondurup, kendilerince bir algı yaratmaya çalışıyor. Gençleri 'bağlama ve gitar öğretiyoruz' diye kandıran bölücü terör örgütü mensupları, bu evlere topladıkları gençlerin eline müzik aleti yerine ise silah veriyor.

İNGİLİZ CHRİSTOPHER PKK BİLDİRİSİ DAĞITIRKEN YAKALANDI

HASTALIK KOL GEZİYOR

Evdeki sağlıksız ortam dikkat çekiyor. Temiz su ve elektrik olmadığı için hastalık kol geziyor.

ÖLÜM EVİ ŞİRİN GÖSTERİLİYOR

Ölüm evleri, Kürt gençlere bir eğlence merkezi ya da müzik atölyesiymiş gibi gösteriliyor. Oysa Diyarbakır Sur'da teslim olan teröristlerin anlattıkları 'İşkence ve hapis' itirafları o evlerle ilgili korkunç gerçeği bir kez daha ortaya koyuyor. Teröristlerin ifadelerine göre, fotoğraflardakinin aksine söz konusu evlerde yaralı teröristler ilaç olmadığı için ölüme terk ediliyor. Ölenler ise rastgele evlerin bahçelerine gömülüyor. Örgüte katılmayanları ise işkence ve hapis bekliyor.

Kaynak: Akşam
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK'dan gençlere 'Bağlama' taktiği!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN