Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Asla teröre alışmayacağız'

Giriş Tarihi: 22.3.2016
'Asla teröre alışmayacağız'

Bakanlar Kurulu sonrasında basın toplantısı düzenleyen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terör saldırılarının Türkiye'yi paralize etmeye, hedefinden uzaklaştırmaya yönelik olduğunu belirterek, "Tek vücut, tek bilek olarak varlığımızı sürdüreceğiz, Türkiye'yi terörize etme niyetine karşı da asla teröre alışmayacağız" dedi. Kurtulmuş, gündemle ilgili ayrıca şunları söyledi:

GS-FB MAÇI: Çeşitli kanallardan alınan farklı istihbarat bilgilerinin birbirini teyit eder mahiyette olması bu konuda önemli ve zor bir kararın alınmasını gündeme getirdi. Maç ya seyircisiz oynanacaktı ya iptal edilecekti. Bu zor bir karardı ama bu kararı almak zorundaydık. Ciddi bir istihbarattı.

ÇALIŞMA TAMAM: Vize serbestisi için 4 Mayıs tarihine kadar atılması gereken 35 hukuki adımla ilgili kararlılıkla yürüttüğümüz çalışmaları tamamladık.

VAATLERİMİZİ TUTTUK: 64. hükümet vaatlerin yüzde yüzünü gerçekleştirmiş oluyor. Reformlarımızın yüzde 65'i de bugün parlamentoya sevk edeceğimiz 52 kanun tasarılarıyla gerçekleştirilmiş oluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Asla teröre alışmayacağız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN