'dan Brüksel'deki saldırıyla ilgili flaş açıklama!

Recep Tayyip , Romanya Cumhurbaşkanı Klaus İohannis ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Görüşmelerin ardından Erdoğan ve Johannis ortak açıklama yaptı. Erdoğan, Brüksel'deki terör saldırısına ilişkin flaş bir bilgi paylaştı. Erdoğan: Brüksel'deki saldırganlardan birini daha önce yakalayıp sınır dışı ettik

Giriş Tarihi: 23.3.2016 18:20 Güncelleme Tarihi: 23.3.2016 19:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Brüksel'deki saldırıyla ilgili flaş açıklama!

Recep Tayyip , Romanya Cumhurbaşkanı Klaus İohannis ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Romanya Cumhurbaşkanı İohannis, ikili görüşmenin ardından yapılan heyetler arası görüşmelere katıldı. Görüşmelerin ardından ise ortak bir basın açıklaması düzenlendi.

BRÜKSEL'DE PATLAMA... Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı açıklamada Brüksel'de meydana gelen terör saldırısına ilişkin flaş bir bilgi paylaştı. Erdoğan'ın Brüksel saldırısıyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

"Brüksel'de saldırganlardan biri daha önce Haziran 2015'te Gaziantep'te yakalayıp sınır dışı ettiğimiz kişidir. Sınır dışı işlemini 14 Temmuz 2015'te nota ile Belçika Büyükelçiliği'ne iletmişiz. Belçikalılar adı geçeni serbest bırakmıştır. Bu kişinin yabancı terörist savaşçı olduğu yönündeki uyarımıza rağmen Belçika terörizmle bağlantısını tespit edememiştir. Hatta burada Hollanda da söz konusudur. Kendi isteği üzerine Hollanda'ya da iade etmişiz ve nota ile oraya da bildirilmiştir"

BRÜKSEL TERÖRİSTLERİNİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Brüksel'deki saldırıyla ilgili flaş açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN