Türkiye'nin en iyi haber sitesi

" ile de 'nın rolü çok büyük"

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı , " ile noktasında Kredi Yurtlar Kurumunun edindiği rolün çok önemli olduğunu düşünüyoruz." dedi.

Giriş Tarihi: 30.3.2016 12:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2016 12:39
Paralel yapı ile mücadelede KYK'nın rolü çok büyük

Boynukalın, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında brifing aldı.

nın çalışmaları hakkında bilgi veren Boynukalın, bakanlığın Çankırı'daki yatırımlarını anlattı. Kredi Yurtlar Kurumunun Çankırı'daki yurtları hakkında bilgi veren Boynukalın, "Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı erkek ve kız yurtlarında toplam 3 bin 400 kişiye konaklama imkanı sağlıyoruz. İnşallah bu rakamı üst noktalara taşımak için elimizden geleni yapacağız. ile noktasında Kredi Yurtlar Kurumunun edindiği rolün çok önemli olduğunu düşünüyoruz." diye konuştu.

Sporla ilgili tüm alanlarda insanlara hizmet vermek için çalıştıklarını anlatan Boynukalın, "Gençlerimizin, kardeşlerimizin, çocuklarımızın sadece okullarda eğitim gören ondan sonra evine gelip yatan gençler olmasını istemiyoruz. Gençlerin siyasetle iç içe, Türkiye gündemini takip eden, Türkiye ve ümmetin tüm sorunlarını anlamış, anlamlandırmaya çalışmış onun dışında sporlarla ilgilenip sağlıklı bireyler olabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Paralel yapı ile mücadelede KYK'nın rolü çok büyük"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN